Masaż tajski po raz kolejny w Samadhi Joga!


29 stycznia kolejny warsztat poświęcony jogicznym technikom w masażu tajskim! :)


Bardzo dobre przyjęcie pierwszej edycji warsztatu, zachęciło nas do zorganizowania kolejnego :)


Ponownie zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauką podstawowych technik relaksacyjnych jak i tych, którzy chcieliby odkryć głęboki związek masażu tajskiego z tradycyjną praktyką jogi.


Masaż tajski może przybrać formę sesji stonowanej i niezwykle delikatnej, ukierunkowanej na odprężenie i relaks, bądź też formę sesji dynamicznej, bogatej w elementy intensywnej akupresury i pracy nad uelastycznieniem ciała - nie bez powodu masaż tajski nazywany jest często jogą dla leniwych :)


Opowiemy krótko o historii masażu tajskiego, o jego związkach z ayurwedą i medycyną chińską i płynnie przejdziemy do praktyki :) Tym razem poszerzymy program warsztatu o techniki, o których podczas pierwszych warsztatów jedynie wspomnieliśmy – oprócz technik jogicznych, będziemy uczyć się zastosowania akupresury w masażu tajskim. Tak jak poprzednio, ćwiczyć będziemy w parach.


Umiejętności wyniesione z warsztatu pozwolą Wam radować się tą wyjątkową techniką i dzielić się nią z bliskimi, jak również uzupełnią Waszą indywidualną praktykę jogi :)


Czas i miejsce:


Sobota, 29 stycznia 2011, w godzinach 16:00 - 20:00, w kameralnym i przytulnym studio Samadhi Joga na Kabatach, przy ulicy Dembego 10.


Prowadzący:


Tomek Wójcik - dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej, nauczyciel jogi oraz praktykujący masażysta tajskiego masażu jogicznego. Od roku zgłębia historię i techniki tradycyjnego masażu tajskiego, który zafascynował go podczas jego ostatniej podróży do Tajlandii. Swoje umiejętności rozwijał pod okiem Bartka Bobkowskiego, założyciela Dharmy - Szkoły Jogi, Ajurwedy i Masaży Orientalnych. Zgłębiając tą przepiękną starożytną sztukę, stara się ją rozwijać i wprowadzać do własnej praktyki nauczycielskiej, integrując jej elementy z jogą.


Honorarium:


90zł od osoby


Opublikuj na:

data wydruku: sobota, 16 stycznia 2021 roku 10:23:55
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=158&event_ID=784