Konsultacje dr Tadeusza Mazura, specjalisty neurologii i rehabilitacji.

Zapraszamy na indywidualne konsultacje w środę 10 kwietnia w godzinach 10.00 do 14.50 w Studiu Dantian, ul. Słupecka 4. 

Dr Tadeusz Mazur jest cenionym specjalistą neurologii, fizjoterapii oraz wynalazcą fotela aktywującego mięśnie antygrawitacyjne AMA.

Na co dzień przyjmuje swoich pacjentów w Krakowie. Jego długoletnie doświadczenie, wiedza i wrażliwość, przyniosły ulgę wielu pacjentom, niejednokrotnie w bardzo trudnych i nieoczywistych przypadkach, niedających się jednoznacznie zdiagnozować.

Wizyta trwa 45 minut.

Koszt 180 zł

Konieczne zapisy na konkretną godzinę. Numer telefonu kontaktowego  794 506 585

 

 

Poniżej relacja osoby, która odbyła sesję na fotelu AMA.

„Dla mnie sesja na fotelu AMA była interesująca z tego powodu, że po wszczepieniu endoprotezy biodra mam ograniczenia ruchowe czego jednym z przejawów były/czasami są zaburzenia równowagi w lewą stronę.
W rezultacie już tylko jednej sesji miałem odczuwalną poprawę sprawności a mianowicie łapałem stosunkowo szybko równowagę. Moim zdaniem, ćwiczenie na fotelu zaktywizowały mięśnie posturalne po lewej stronie ciała i układ nerwowy „odzyskał pamięć”. Czyli ćwiczenie na fotelu zaktywizowało, stosunkowo szybko, mięśnie posturalne, które wcześniej nie zawsze włączały się podczas wstawania czy ruchu ciała w lewą stronę. Uważam, ze ćwiczenia na fotelu są bardzo dobre dla pacjentów po
operacjach ortopedycznych bioder czy kręgosłupa, gdyż przyspieszają rehabilitację”. Marek P.


Opublikuj na:

data wydruku: wtorek, 11 sierpnia 2020 roku 06:37:21
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=158&event_ID=3954