Wypełniając cel życia

Na początku lipca br. będziemy mieli zaszczyt gościć w Polsce po raz kolejny jednego z najbliższych uczniów Śri Maty Amritanandymayi zwanej Ammą - Swamiego Shubamritę Chaitanya .
Swami poprowadzi programy w Kielcach i w Warszawie.
W ramach spotkania wygłosi wykład pt.” Wypełniając cel życia”, poprowadzi krótką medytację oraz śpiew badżanów.
03.07 – godz. 19.00 Warszawa – Jupiter Centrum, ul. Towarowa 22, Rzeka życia Sp.zo.o., wejście E, pierwsze piętro
Wszystkie programy publiczne są otwarte dla wszystkich i wolne od opłat.
 
Zapraszamy.
Stowarzyszenie Amma - Polska
 
Brahmachari Shubamrita Chaitanya – jest jednym z najbliższych uczniów Ammy, jak również Jej osobistym tłumaczem. Urodził się na południu Indii, a wychowywał w Bombaju. Jest absolwentem Wydziału Biologii i Chemii na tamtejszym Uniwersytecie. Po spotkaniu z Ammą w 1987 roku zamieszkał w Jej aszramie, w Amritapuri. W 1996r. otrzymał święcenia i został mnichem. Przez wiele lat Br. Shubamrita był redaktorem czasopisma aszramowego “Matruvani”. Jest autorem wielu pięknych pieśni, które śpiewa Amma.
Obecnie Br. Shubamrita podróżuje po świecie (Europie, Indiach, Australii i Afryce) prowadząc publiczne programy i nauczając techniki medytacji IAM. Podczas programów w Polsce wygłosi wykłady o życiu Ammy, o Jej naukach oraz na temat tego jak zastosować duchowe zasady w naszym codziennym życiu. Poprowadzi także śpiew duchowych pieśni – bhajanów oraz krótką medytację.
amma polska
 
 
 
 

Opublikuj na:

data wydruku: piątek, 3 lipca 2020 roku 17:53:26
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=158&event_ID=2358