MEDYTACJA DLA KOBIET: SO PURKH - UZDRAWIANIE LINII MĘSKIEJ SAMADHI JOGA UL.MIELCZARSKIEGO 1

- aby pomóc swojemu mężowi/partnerowi, aby pomóc mu naprawić coś z czym on ma problemy,
- aby oczyścić relacje z Twoim męskim partnerem,
- aby przyciągnąć właściwego mężczyznę do swojego życia,
- aby uzdrowić linię męską w Twojej rodzinie.
Dla wzmocnienia działania tej praktyki, która uzdrawia męską linię (ojciec, mąż, partner, syn) wykonuje się ją w gronie kobiet. "Kobieta jest tą, która tworzy czas i przestrzeń dla mężczyzny, tworzy mężczyznę jutra, dziecko i przodków. Całe środowisko w teorii i w rzeczywistości jest oparte na duchowości kobiety"----Yogi Bhajan.
Prowadzenie: Barbara Maziarska - instruktorka Jogi Kundalini według przekazu Yogi Bhajana. W kwietniu 2008 ukończyła I roczny kurs instruktorski w Polsce (certyfikowany przez KRI- Kundalini Research Institute). Od stycznia 2008 roku prowadzi regularne zajęcia jogi kundalini w Warszawie. Praktykę jogi rozpoczła w 2001 roku od hatha jogi (u Adama Bielewicza i Sławomira Lubicza) i tantra jogi (Ar Luczis Pustota). Absolwentka kursu 2 poziomu kursu nauczycielskiego jogi kundalini w Londynie. Od października 2007r. studiuje i praktykuje metodę uzdrawiania w tradycji Jogi Kundalini – Sat Nam Rasayan u nauczyciela i mistrza tej technologii – Guru Dev Singha. W 2008 r. uzyskała certyfikat uzdrowiciela tej technologii.

Miejsce: Samadhi Joga, Kabaty, ul. Mielczarskiego 1 tel. 516-601-400 (wystarczy sms z imieniem i nazwiskiem oraz dopisek medytacja).
Na medytacje obowiązuje cennik oraz karnety Samadhi Joga, a także karty Benefit System, Fit Profit, Ok System.
26 kwietnia (czwartek) 20:15 - 21:15 
Dodatkowo jest możliwość otrzymania płyty cd z mantrą  - opłata za płytę w formie dobrowolnych datków na rozwój kundalini jogi w Polsce. 
Zapisy obowiązkowe max 10 miejsc.


Opublikuj na:

data wydruku: czwartek, 25 lutego 2021 roku 11:44:14
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=158&event_ID=1695