ścieżka do tekstu:

WAKACYJNY KONKURS JOGICZNY 2007

  • wtorek, 5 maja 2009
Zapraszamy do III edycji WAKACYJNEGO KONKURSU JOGICZNEGO. Możesz wygrać wspaniałą nagrodę: wakacyjny wyjazd z jogą z jedną z renomowanych szkół. Aby stać się laureatem konkursu musisz prawidłowo odpowiedzieć na wszystkie pytania i mieć szczęście w losowaniu ;-) Wyjazdy wakacyjne z jogą zostały ufundowane przez renomowane szkoły jogi i nauczycieli jogi z całej Polski dla 6 szczęśliwców - ponadto dla kolejnych 10 osób, które dobrze odpowiedzą na pytania Portal joga-joga.pl ufundował 10 multimedialnych podręczników do jogi na DVD: "Joga dla początkujących. Start" www.jogadvd.com. Konkurs trwa do 23 czerwca 2007. Sprawdzając swoją wiedzę jogiczną masz szanse na niezapomniane wakacje! Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 
WAKACYJNY KONKURS JOGICZNY 2007

Zapraszamy do III edycji WAKACYJNEGO KONKURSU JOGICZNEGO. Możesz wygrać wspaniałą nagrodę: wakacyjny wyjazd z jogą z jedną z renomowanych szkół.
Aby stać się laureatem konkursu musisz prawidłowo odpowiedzieć na wszystkie pytania i mieć szczęście w losowaniu ;-)
Wyjazdy wakacyjne z jogą zostały ufundowane przez renomowane szkoły jogi i nauczycieli jogi z całej Polski dla 6 szczęśliwców- ponadto dla kolejnych 10 osób, które dobrze odpowiedzą na pytania Portal joga-joga.pl ufundował 10 multimedialnych podręczników do jogi na DVD: " Joga dla początkujących. Start" www.jogadvd.com

SPONSORZY NAGRÓD:
szkoła
 
szkoła2
 
szkoła3
 

sponsor4
 
 
szkoła5
 
 
szkoła6
 
szkoła7
 
 
www.sklep.joga-joga.pl
Opublikuj na:

data wydruku: wtorek, 20 kwietnia 2021 roku 16:02:21
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=151&art_ID=818