JOGA DLA POCZĄTKUJĄCYCH vol. 2 - Wiktor Morgulec

  JOGA DLA POCZĄTKUJĄCYCH vol. 2 - Wiktor Morgulec. Druga część pierwszego w Polsce Multimedialnego Podręcznika "Joga dla Początkujących"! Dwupłytowe wydanie, zawiera szczegółową PREZENTACJĘ POZYCJI, dokładne instrukcje prawidłowego i bezpiecznego wykonywan

  Najnowszy kurs dvd, dedykowany jest przede wszystkim osobom stawiającym pierwsze kroki na macie oraz wszystkim poszukującym inspiracji do samodzielnej i regularnej praktyki w domu. Jeśli nie masz możliwości uczestniczenia w zajęciach jogi, możesz nauczyć się poprawnego i bezpiecznego wykonywania kluczowych asan korzystając z multimedialnych lekcji z jednym z najbardziej doświadczonych nauczycieli jogi w Polsce – Wiktorem Morgulcem.

   

  W zależności od czasu jakim dysponujesz oraz chęci, możesz wybrać dogodny dla siebie cykl ćwiczeń: 20, 30, 35 min. lub dłuższą sesję studyjną. Ponieważ w praktyce jogi dokładność i świadomość każdego ruchu to podstawa do ciągłego rozwoju, możesz powracać do prezentacji wybranej asany, kiedy tylko masz taką potrzebę. JOGA DLA POCZĄTKUJĄCYCH vol. 2, to m.in. szczegółowa prezentacja pozycji:

  1. Ardha candrasana
  2. Parivritta trikonasana

  3. Virasana I
  4. Virasana III
  5. Prasaritta Padottanasana
  6. Chaturanga dandasana
  7. Shalabhasana
  8. Urdva mukha savasana
  9. Viparita dandasana
  10. Mariciasana III
  11. Pavanamukhtasana
  12. Urdva prasarita padasana
  13. Paripurna navasana
  14. Ardha navasana
  15. Pascimottanasana
  16. Salamba sarvangasana
  17. Savasana z krzesłem


  Opanowanie tych kluczowych asan wg wskazówek dyplomowanego nauczyciela jogi, wprowadzi Cię pewnym krokiem na ścieżkę jogi, a przede wszystkim pozwoli cieszyć się na co dzień radością i relaksem, które przynosi każde spotkanie z jogą.

  Opublikuj na:

  data wydruku: niedziela, 28 lutego 2021 roku 01:13:01
  adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=160&kolekcja_ID=149