UZDROWISKO MOKOTÓW: FULL ASHTANGA VINYASA YOGA z Sylwią Stefanowicz - I seria prowadzona Jogi Ashtangi z pełnymi vinyasami

Ashtanga Yoga pochodzi od Sri K. Pattabhi Jois'a. Jest najbardziej dynamiczną formą hatha jogi. W tej metodzie kładzie się nacisk na synchronizację oddechu z ruchem oraz na płynne przechodzenie między asanami. Ashtanga jest ceniona za swoje oczyszczające i wzmacniające właściwości. Poprawia cyrkulację krwi, pracę narządów wewnętrznych, siłę mięśni, ale także uspokaja i odpręża. Jest to ścieżka duchowego rozwoju dla osób które lubią dynamiczną formę medytacji.

W czasie codziennej praktyki Ashtangi wykonujemy krótkie vinyasy. W trakcie tych zajęć możesz poczuć o ile głębsza może być praktyka jeśli będziesz robić długie vinyasy i częściej. Ciało jest lepiej rozgrzane, zwiększa się elastyczność, można pogłębić asany, uspokoić oddech.

Na warsztacie nie będziemy uczyć się asan, ale płynności sekwencji, dlatego warsztat jest dla osób już ćwiczących, (min. jeden miesiąc praktyki jogi ashtangi, ew. Iyengara)

Po praktyce będzie długa relaksacja. Całość zabierze nam 2,5 -3 godziny.
Po skończonej sesji zapraszamy na herbatkę lub możemy wybrać się na wspólny lunch :)

Sylwia Stefanowicz

______________________________________________________________________________________________________

Więcej o miejscu na www.uzdrowiskomokotow.pl


Data warsztatu: niedziela, 13 marca, 9.00 - 12.00

Cena: 40 zł - płatne w dniu warsztatu

Wcześniejsze zapisy prosimy przesyłać mailowo na uzdrowisko@uzdrowiskomokotow.pl z dopiskiem: Full Vinyasa


Opublikuj na:

data wydruku: wtorek, 25 lutego 2020 roku 16:00:11
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=158&event_ID=978