Joga Politechnika zaprasza: Kąpiel w Gongu oraz Relakacja dla dzieci przy dźwiękach Mis Tybetańskich

Kąpiel w dźwiękach Gongu oraz relaksacja przy dźwiękach Mis Tybetańskich poprowadzi Jakub Dorosz -

dyplomowany naturopata i dietetyk. Członek Polskiego Stowarzyszenia Masażu i Terapii Dźwiękiem metodą Petera Hessa oraz Polskiego Towarzystwa Homeopatii Klinicznej. Współpracuje na stałe z Instytutem Diagnostyki i Terapii Komplementarnej w Łodzi oraz Centrum Szkoleniowym Masażu i Terapii Dźwiękiem metodą Petera Hessa w Garbiczu. Prowadzi kursy, szkolenia i warsztaty z zakresu dietetyki prozdrowotnej, masażu dźwiękiem oraz aromaterapii.

UWAGA NOWOŚĆ !

Podczas kąpieli dźwiękowej dla dorosłych na drugiej sali Paulina Piecewicz poprowadzi relaksację przy dźwiękach mis tybetańskich DLA DZIECI :)

– z pomocą magii mis oraz innych instrumentów etnicznych Paulina  zabierze dzieci w niesamowitą podróż świata bajek pełnego dźwiękowych wrażeń. Pomoże odkryć wewnętrzną ciszę, drzemiącą w każdym dziecku. Zapraszamy!

 

Kąpiel w dźwiękach Gongu - to wspaniały sposób, aby poczuć odprężenie w całym ciele - wszystko za sprawą przyjemnych wibracji wydawanych przez Gong oraz dźwiękowe misy z Nepalu. Poddaj się dźwiękom podczas kiedy one zmyją z Ciebie napięcie i zmęczenie po całym dniu pracy.


METODA TERAPII DŹWIĘKIEM wg PETERA HESSA:
Masaż i terapia dźwiękiem mis i gongów metodą Petera Hessa zapewnia szybkie osiągnięcie głębokiego odprężenia i relaksu. Dzięki harmonizującemu działaniu na poziomie komórkowym, uwalnia od skutków nadmiernego stresu:
• likwiduje ból i wzmożone napięcie mięśni – w szczególności karku i pleców,
• usuwa lub znacząco łagodzi bóle głowy,
• uspokaja i pogłębia oddech,
• reguluje funkcje układu krążenia i przewodu pokarmowego,
• doskonale zwalcza bezsenność.
Dźwięki mis odbierane są bardzo pozytywnie. Stanowią subtelną i przyjemną technikę terapeutyczną, często zaskakująca swoją skutecznością. Doskonale sprawdza się w rehabilitacji. Poprawiając ukrwienie i transport płynów ustrojowych, przyśpiesza regenerację uszkodzonych tkanek oraz eliminację toksyn i złogów. Poprawia odżywienie i elastyczność skóry, dzięki czemu zwiększa efekt zabiegów kosmetycznych. W trakcie terapii następuje poprawa zdrowia nie tylko na poziomie fizycznym, obserwuje się również korzystne zmiany na poziomie psychiki – wzrost poczucia bezpieczeństwa, poczucia własnej wartości, wzrost kreatywności oraz zdolności koncentracji. Takie kompleksowe oddziaływanie na ciał, umysł i biopole człowieka – wzmacnia siły samoleczenia, pozwala odzyskać harmonię wewnętrzną i radość życia.

PROGRAM:

 

 Sala A: 18.00 – 19.00
 Kąpiel w dźwiękach Gongu prowadzi Jakub Dorosz. Koszt 30 pln.

 

 Sala B: 18.00 - 19.00
 Relaksacja dla dzieci przy dźwiękach Mis Tybetańskich i instrumentów etnicznych prowadzi Paulina Piecewicz. Koszt 20 pln.

 

 ZAPISY :

 

W związku z ograniczoną ilością miejsc zapisy zarówno dla dorosłych, jak i dzieci prowadzimy przez internet.

Prosimy wypełnić formularz zgłoszenia: kliknij tutaj >>> 

Więcej informacji pod nr tel. 22 423 13 29

 

 MIEJSCE:

JOGA POLITECHNIKA
ul. Noakowskiego 16 / 5
Warszawa ( metro Politechnika )


Opublikuj na:

data wydruku: piątek, 3 lipca 2020 roku 15:11:53
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=158&event_ID=856