YOGA DYNAMICZNA I SERIE INDYWIDUALNE - WARSZTATY Z RADKIEM RYCHLIKIEM

PROGRAM

12.06 (sobota)

godz. 09.00 - 11.00 joga dynamiczna
godz. 15.00 - 17.00 joga dynamiczna


13.06 (niedziela)

godz. 09.00 - 11.00 joga dynamiczna
godz. 15.00 mysore

Warsztat przeznaczony jest dla osób praktykujących jogę co najmniej od miesiąca.

Joga dynamiczna – autorskie zajęcia Radka Rychlika. Sposób ćwiczenia jest identyczny jak na asztanga jodze – jest to praktyka dynamiczna, intensywna, z wykorzystaniem bandh i oddechu ujjayi, ale kolejność wykonywanych asan ustala nauczyciel. Świetne zajęcia dla wszystkich, którzy chcą ćwiczyć intensywnie, wszechstronnie się rozwijać i szukają nowych inspiracji.

Mysore
– praktyka własna z pomocą nauczyciela. Na tych zajęciach każdy ćwiczy na własne tempo klasyczną serię asztanga jogi lub indywidualną sekwencję asan ułożona specjalnie dla Ciebie przez nauczyciela.

Serie indywidualne – jeśli nie jesteś w 100% zadowolony z Twojej dotychczasowej praktyki jogi – stoisz w miejscu, doznajesz kontuzji, nie rozwijasz się tak jakbyś chciał, lub masz problemy zdrowotne, które uniemożliwiają Ci wykonywanie pełnej praktyki, spróbuj sekwencji ułożonej specjalnie dla Ciebie. Pozwoli Ci to pozbyć się dotychczasowych problemów i osiągnąć dokładnie to czego chcesz dzięki praktyce jogi. Satysfakcja gwarantowana!

UWAGA!
Osoby, które pragną otrzymać Serię Indywidualną, powinny o tym poinformować przy zapisach na warsztat, a następnie skontaktować się e-mailem z Radkiem Rychlikiem. Twoja seria nabierze ostatecznych kształtów po konsultacjach z Radkiem. Pierwszy raz będziecie mogli ją przećwiczyć na zajęciach Mysore.
Osoby, które pragną otrzymać serię indywidualną powinny wziąć udział w całym warsztacie. Po zakończeniu warsztatu Twój indywidualny zestaw będziesz mógł ćwiczyć na zajęciach Mysore.

Cena: 140zł – cały warsztat, 40zł pojedyncze zajęcia,
100zł (dodatkowo) – ułożenie serii indywidualnej.


Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca, potwierdzona wpłatą.
Zapisy:info@akademiaruchu.com.pl, tel. 71 793 29 38

Opublikuj na:

data wydruku: niedziela, 5 lipca 2020 roku 18:44:36
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=158&event_ID=482