Prelekcja: WIĘCEJ MOCY W ŻYCIU! Emilia Kulpa-Nowak

Studio Dantian, Sposób na zdrowie- Joga-Taiji-Qigong-wachlarze-Kata-inne.

Godz. 18:00-20:00, wstęp wolny.

Ważna jest świadomość, jak na nas wpływają inni ludzie i wydarzenia, gdzie jest granica ich wpływu i jak tę granicę możemy przesuwać. Empatia dla siebie jest prostym narzędziem, które pomaga nam kontaktować się ze sobą i w niemal magiczny sposób uniezależniać od tego, co mówią i robią inni.

Jak praktycznie możemy zwiększać swoją moc?

Na wykładzie opowiem o tym, jak działa empatia dla siebie i dlaczego to właśnie od niej warto zaczynać zawsze, gdy przydałoby nam się nieco więcej magii w życiu. W trakcie warsztatu drugiego dnia krok po kroku nauczymy się, czym jest empatia i jak dawać ją… sobie.

Wprawdzie nie dam Ci magicznej różdżki, ale..  to może dać podobnie magiczne efekty!

Emilia Kulpa – Nowak – jestem certyfikowaną trenerką NVC (Porozumienia bez Przemocy), coachem i mamą dwóch cudownych nauczycieli, którzy zaprowadzili mnie do świata rozwoju świadomości, komunikacji i miłości. Pomagam rodzicom, parom i każdemu, kto tego chce – wprowadzać do swojego życia więcej przestrzeni, porozumienia i jasności oraz budować relacje oparte na zaufaniu, współpracy i zrozumieniu. Robię to poprzez warsztaty, kursy on-line i indywidualne spotkania m.in. na temat poczucia własnej wartości, złości, wstydu i rozwoju osobistego w zgodzie z ideą Porozumienia bez Przemocy.

W moim kursie „Latawiec czy ptak?” wzięło udział już ponad 10 000 rodziców gotowych do wspierania swoich dzieci w rozwijaniu zdrowego poczucia własnej wartości.

Tworzę platformę szkoleń NVCLab.pl – Laboratorium Porozumienia bez Przemocy.

Również, szkolę i piszę dla wydawnictwa Virgo.

ZAPISY: email: info@studiodantian.com

tel. 794 506 585

Opublikuj na:

data wydruku: piątek, 7 sierpnia 2020 roku 23:27:05
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=158&event_ID=3939