Terapia Jogą Hormonalną - SAMADHI JOGA

WARSZTAT: TERAPIA JOGĄ HORMONALNĄ


25 PAŹDZIERNIKA 2014 (sobota) godz. 16.00-19.00


 Joga Hormonalna - to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, odpowiedni oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wznowić produkcję żeńskich hormonów.

 Joga Hormonalna jest wskazana dla wszystkich kobiet szczególnie w wieku 30+, kiedy produkcja estrogenu naturalnie się obniża. Obniżony poziom hormonów ma wpływ na brak stabilności emocjonalnej, depresje, bezsenność, obniżenie libido, migreny, trudności w koncentracji i zapamiętywaniu, suchość pochwy, zaburzenia cyklu miesiączkowego oraz suchość skóry.

 Joga Hormonalna pomaga także w leczeniu niepłodności i innych zaburzeń hormonalnych niezależnie od wieku.

 Ćwiczenia jogi hormonalnej oddziałują na całe ciało, ale w szczególności na: jajniki, przysadkę, tarczycę oraz nadnercza.

PROWADZĄCA: Marta Haskins – ukończyłam 760 godz. szkolenia z Hatha Jogi, Vinyasa Jogi w Warszawie, Sydney, Berlinie, Dubaju, Wielkiej Brytanii. Każde szkolenie jest akredytowane przez międzynarodową organizację Yoga Alliance. Skończyłam też szkolenie: Terapia Jogą Hormonalną z Dinah Rodrigues, która od 25 lat jeździ po świecie i uczy nauczycieli jogi tej cudownej terapii. Dinah Rodrigues przetestowała ponad 200 kobiet i ich wyniki poprawiły się diametralnie.

Inwestycja: 120 PLN

Miejce: Samadhi Joga Kabaty ul. Mielczarskiego 1

Zapisy: tel. 500-502-203 lub email: info@samadhijoga.pl (zapisem jest dokonanie całej opłaty za warsztat w studiu lub na konto Samadhi Joga)

Opublikuj na:

data wydruku: wtorek, 7 lipca 2020 roku 07:04:14
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=158&event_ID=2981