JOGA DETOX -oczyszczające techniki Kundalini Jogi

JOGA DETOX - oczyszczające techniki Kundalini Jogi  

2 października 2013 (ŚRODA) godz. 20.00-21.15

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed"

ul. Herbsta 2, Warszawa - metro Stokłosy

Joga Kundalini obejmuje wszystkie elementy: ćwiczenia fizyczne, medytacje, mantrę/modlitwę i techniki oddechowe. Praktyka jogi kundalini obejmuje ponad 8 milionów zestawów ćwiczeń (kryj), wykonywanych dla osiągnięcia określonego efektu. Joga kundalini jest drogą osiągnięcia harmonii między ciałem, umysłem i duszą.

Jest to joga dla współczesnych ludzi, którzy mogą skorzystać z efektów tej praktyki w bardzo szybko zmieniającej się rzeczywistości. Regularne ćwiczenia dają szybkie i głębokie efekty na wielu poziomach; fizycznym, umysłu i osobowości.

Korzyści odczuwalne już na początku praktyki:
poprawa zdrowia (praktyka pobudza krążenie, leczy system nerwowy)
równowaga emocjonalna
zwiększona odporność na stres
wewnętrzny spokój i pewność siebie

Praktyka Jogi Kundalini pomaga porzucić stare wzorce, uwolnić się od cierpień z przeszłości, które blokują nas przed byciem tu i teraz oraz przed osiągnięciem pełni naszych możliwości.

Zapraszamy na cykl zajęć w trakcie, których będziemy wykonywać praktyki oczyszczające ciało (organy wewnętrze: jelito grube, wątroba, śledziona, stawy) gdzie gromadzą się emocje i toksyny.

Prowadząca: Barbara Maziarska - doświadczony nauczyciel Kundalini Jogi, uzdrowiciel Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji). 

Informacje i zapisy: tel. 694 456 033, e-mail: jogakundalini@wp.pl

 


Opublikuj na:

data wydruku: wtorek, 11 sierpnia 2020 roku 18:16:05
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=158&event_ID=2479