Kursy Jogi Hormonalnej

Zapraszamy na kursy i zajęcia jogi hormonalnej  - zajęcia ruszają 9 i 10 września 2013.

miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed ul. Herbsta 2

grupa poranna  godz. 9.30-10.30 (wtorek i czwartek)

i grupa wieczorna godz. 18.30-19.40 (poniedziałek, środa i czwartek)  

 

Joga Hormonalna - to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wznowić produkcję żeńskich hormonów. Jest wskazana dla wszystkich kobiet, szczególnie w wieku 35+, kiedy produkcja estrogenu naturalnie się obniża. Obniżony poziom hormonów ma wpływ na brak stabilności emocjonalnej, depresje, bezsenność, obniżenie libido, migreny, trudności w koncentracji i zapamiętywaniu, suchość pochwy, zaburzenia cyklu miesiączkowego oraz suchość skóry. Joga Hormonalna pomaga także w leczeniu niepłodności i innych zaburzeń hormonalnych niezależnie od wieku.

Ćwiczenia jogi hormonalnej oddziałują w szczególności na: jajniki (estrogeny i gestageny), przysadkę (TSH,FSH,LH), tarczycę (tyroksyna i trójjodotyronina) oraz nadnercza (adrenalina i kortyzol).

Koszt: 4 spotkania - 120 PLN, 6  spotkań - 150 PLN.  

Pierwsze zajęcia w m-cu są zajęciami wprowadzającymi.

Nowe osoby zapraszamy

9 września godz. 18.30 i 10 września godz. 9.30

 

Prowadząca: Barbara Maziarska (Har Anand) - doświadczona nauczycielka jogi hormonalnej i jogi kundalini. Praktykuje jogę od 2001 roku. Ukończyła kursy nauczycielskie jogi kundalini I i II Stopnia w Polsce i w Londynie. Prowadzi regularne zajęcia jogi i warsztaty tematyczne. Jest uzdrowicielem i instruktorem Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji).

 

Informacje i zapisy: e-mail: jogakundalini@wp.pl, ttel. 694 456 033

www.jogakundalini.waw.pl.

 

 


Opublikuj na:

data wydruku: piątek, 3 lipca 2020 roku 19:26:24
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=158&event_ID=2423