Medytacje w SAMADHI JOGA - Oczyszczanie podświadomości


OCZYSZCZANIE PODŚWIADOMOŚCI.

5, 12, 19 i 26 czerwca (środy), godz.20.15 - 21.15

Zapraszamy na cykl medytacji, które oczyszczają podświadomość i głęboko osadzone bloki i wzorce.

Wyobraź sobie, że w twoim umyśle jest dom, z różnymi rzeczami, o których myślisz i które znasz. Joga, kariera, rodzina, przyjaciele, ogród.... Teraz pomyśl, że w tym domu jest ukryty pokój, gdzie znajdują się rzeczy o których nie myślisz i wszystkie negatywne rzeczy, które kiedykolwiek powiedziałeś o sobie lub o kimkolwiek. 
Ten pokój jest zwykle przepełniony. Jest pełen wspomnień, lęków i niepokojów, a Twój umysł traktuje to wszystko tak, jakby, to nigdy nie istniało. Czasami ten pokój jest tak przepełniony, że nie można zamknąć drzwi i jego zawartość wylewa się do pokoju świadomego umysłu. 
I nagle, bez realnego powodu zaczynasz działać nieadekwatnie do rzeczywistości, odczuwasz niepokój i strach.

Prowadzi: Barbara Maziarska (Har Anand)
Instruktorka Jogi Kundalini według przekazu Yogi Bhajana. W kwietniu 2008 ukończyła I roczny kurs instruktorski w Polsce (certyfikowany przez KRI- Kundalini Research Institute). Od stycznia 2008 roku prowadzi regularne zajęcia jogi kundalini w Warszawie. Praktykę jogi rozpoczęła w 2001 roku od hatha jogi (u Adama Bielewicza i Sławomira Bubicza) i tantra jogi (Ar Luczis Pustota). W kwietniu 2012 ukończyła kurs nauczycielski II stopnia Jogi Kundalini w Londynie i Tajlandii. Od października 2007r. studiuje i praktykuje metodę uzdrawiania w tradycji Jogi Kundalini – Sat Nam Rasayan u nauczyciela i mistrza tej technologii – Guru Dev Singha. W 2008 r. uzyskała certyfikat uzdrowiciela tej technologii.

GDZIE: Samadhi Joga, ul. Mielczarskiego 1, www.samadhijoga.pl

Na medytacje obowiązuje cennik oraz karnety Samadhi Joga, a także karty Benefit System, Fit Profit, Ok System.

Opublikuj na:

data wydruku: czwartek, 13 sierpnia 2020 roku 04:09:02
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=158&event_ID=2287