Warsztat "Pokochaj swoje ciało" w SAMADHI JOGA.

Warsztat: „Pokochaj swoje ciało”
sobota, 19 stycznia 2012r., godz.17-19.30

Denerwujesz się, bo nie możesz schudnąć? Wściekasz, bo nie możesz podnieść się do mostka? Od roku bezskutecznie próbujesz zapleść nogi w lotos? Albo irytuje cię trzecia już tej zimy infekcją gardła, która dopadła cię całkiem znienacka?
Jeśli jesteś w nie najlepszych stosunkach ze swoim ciałem, uważasz, że jest za grube, za słabe lub za mało elastyczne i zawodzi cię na wszystkich (lub tylko na kilku) frontach – serdecznie zapraszam cię na mój warsztat. Z pomocą jogi vinyasy, jogi nidry, medytacji i techniki mindfulness (uważności) Thich Nhat Hanha sprawdzimy, jak to jest zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem. Zaakceptować je takim, jakie jest w tej chwili. I pozwolić mu się zmienić, by jeszcze lepiej z nami współpracowało, z miłością.

Prowadzi:
Agnieszka Gortatowicz - z wykształcenia filozof, z zawodu dziennikarz, prywatnie mama dwójki dzieci, żona jednego męża, właścicielka jednego konia i jednego psa. Jogę praktykuje od 1993 roku: wg metody Iyengara, Ashtangę, Kundalini, Sivanandę, Vinyasę... najchętniej Vinyasę. Po 17 latach praktyki, w 2010 roku, skończyła kurs Byron Yoga Centre w Indiach, została nauczycielem akredytowanym przez Yoga Alliance (RYT 200) i zaczęła prowadzić zajęcia w Samadhi Joga. W 2012 skończyła kurs nauczycielski Ashtangi i Vinyasy u Basi Lipskiej i "awansowała" na RYT 500.


Miejsce: Samadhi Joga, ul. Mielczarskiego 1, www.kabatyjoga.pl

Cena: 80 PLN

Zapisy:
tel.: 500-502-203 – sms o treści: "imię i nazwisko" + dopisek POKOCHAJ
email: info@samadhijoga.pl - w tytule "imię i nazwisko" + dopisek POKOCHAJ 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Opublikuj na:

data wydruku: piątek, 7 sierpnia 2020 roku 23:20:59
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=158&event_ID=2012