MANDALA - JOGANATURA Joga&Taniec; Krystyna Nobilec, Alicja Paleta, Ewa Freindorf; niezapomniane miejsce! aktywny wypoczynek dla dorosłych i dzieci!

12-18.VIII MANDALA (Beskid Mały) - Joga&Taniec
joga - Krystyna Nobilec, Ewa Freindorf; taniec - Alicja Paleta,
atrakcje dla dzieci: zajęcia ruchowe taniec/joga

CENY już od 995zł (joga, taniec dla dorosłych, nocleg, wyzywienie)
foto z  ośrodka http://mandala.beskidy.pl/

Ośrodek MANDALA - położony we wsi Targoszów w Beskidzie Małym, blisko  lasu w otoczeniu pól i łąk, na południowym stoku góry Leskowiec w  paśmie Beskidu Małego. Z okien i tarasu rozciąga się przepiękna panorama  na cztery górskie łańcuchy, nad którymi króluje potężny masyw Babiej  Góry i lubiane przez narciarzy Pilsko. Okolica niezwykle cicha i  spokojna jest wymarzonym miejscem dla poszukujących ukojenia od napięć i  zgiełku miasta. Czekają tu na Was przytulne pokoje gościnne z balkonami  (3 i 6 osobowe). Łazienki znajdują się na korytarzu. Do dyspozycji  praktykujących przestronna sala (110 m2) z widokiem na rozległą górską  panoramę. Sala ma drewnianą, podgrzewaną podłogę, przystosowaną do  praktyki jogi, dwa kominki i przylegający do niej duży drewniany taras  (100 m2) umożliwiający ćwiczenia i odpoczynek na świeżym powietrzu.

Atrakcje okolicy:
Piesze wycieczki - z  ośrodka czerwonym i żółtym szlakiem możemy dotrzeć na szczyt Leskowca i  przejść do pobliskiej Madohory, lub na Groń Jana Pawła II...i tam  rozciągające się na kilkadziesiąt kilometrów najpiękniejsze w tym  rejonie panoramy.
Zimą również narty
Warsztaty Jogi: oddech w praktyce asan, łagodny aspekt jogi: wyciszenie i wzmocnienie dzięki harmonii z oddechem; prowadzi: Krystyna Nobilec (doświadczony dyplomowany nauczyciel jogi wg B.K.S. Iyengara stopień JuniorI); asany, pranajama, medytacja  joganatura.pl/nauczyciele, Ewa Freindorf  (dyplomowany doswiadczony nauczyciel Introductory II) www.szkolajogi.com
Warsztaty kontakt-improwizacja: prowadzi: Alicja Paleta kontakt - Improwizacja (odkrywanie świadomości własnego ciała w ruchu)
Zapraszamy na zajęcia taneczne oparte na ruchu improwizowanym, który jest wspaniałym uzupełnieniem jogi-ruchu uporządkowanego. Wykorzystując technikę tańca współczesnego będziemy poszukiwać równowagi w naszym ciele, poznawać przestrzeń oraz rozwijać świadomość własnego ciała w ruchu. W zajęciach, które zostały przygotowane jako uzupełnienie praktyki jogi, może wziąć udział każdy,  improwizacja to forma ruchu dostępna dla wszystkich praktykujących bez względu na wiek i stopień zaawansowania.

Alicja Paleta -  Absolwentka filologii włoskiej na UJ. Jej pasją jest taniec, z którym ma  do czynienia praktycznie od zawsze. Ukończyła Instruktorski Kurs    Kwalifikacyjny o specjalizacji: taniec współczesny. Brała udział w    warsztatach tanecznych w Polsce i za granicą (Holandia, Włochy). Od 10 lat prowadzi zajęcia z tańca współczesnego z przede wszystkim z dziećmi  i młodzieżą, ale też z dorosłymi, którzy dopiero rozpoczynają swoją    przygodę z tańcem. Interesuje się wszystkim, co związane jest z relacją pomiędzy ruchem i ciałem człowieka.
Tym razem chcemy zaproponować również specjalne zajęcia dla dzieci (w wieku od 10 do 14 lat) w oparciu o taniec i improwizację. Takie  zajęcia  (1 x dziennie – 90 min), dostosowane do wieku i sprawności  dzieci, to  doskonała okazja do rozwoju ruchowego, kreatywnego spędzania  czasu i  wspaniałej zabawy w grupie.
cena za 5 dni (1.5h/dzień) 170zł

rozkład dnia:

     6.30 - 7.30        medytacja/pranayama
     7.00 - 8.00        herbata
     8.00 - 9.25        asany poczatkująca
     9.30 - 11.00      asany średniozaawansowana
     11.15 -12.45     taniec/joga - dzieci
     13.00                obiad
     13-16                czas wolny
    16.00 - 17.30     asany regeneracja-wspólna dla obu grup
     17.45                kolacja
     19.30 - 20.45    taniec - dorosli
     21.00 - 21.30    medytacja
     22.00                cisza nocna

CENY już od 995zł (joga, taniec dla dorosłych, nocleg, wyzywienie)
Pokój               Dorosły   Dziecko 5-11l.       Dziecko do 4l.    
1-osobowy       1350zł     ---                         gratis*    
2-osobowy       1150zł     450zl                    gratis*    
3-osobowy       1070zł     415zł                    gratis*    
4-7 osobowy     995 zł     370zł                    gratis*

* Dziecko śpi w jednym łóżku z rodzicami
Dwa pokoje (trójka i jedynka/dwójka posiadają łazienki w pokojach)
Poza  tym jest jeszcze sześć łazienek. Trzy obok dużej sali do ćwiczeń, trzy  dodatkowo na pierwszym piętrze i jedna na drugim piętrze.
Dodatkowy posiłek dla chętnych - śniadanie 10zł
Osoby towarzyszące płacą 280 zł mniej

Zgłoszenia telefonicznie oraz na e-mail: krysia@joganatura.pl
Wpłata  zaliczki 500zł na konto. Ilość miejsc   ograniczona! Decyduje kolejność  zgłoszeń. konto:  Bank  Pekao S.A.,  Kraków 78 1240 4650 1111  000051528265 Krystyna Nobilec

Możliwość zwrotu zaliczki do 35dni przed datą rozpoczęcia warsztatu, po tym terminie zaliczka jest bezzwrotna.
Warsztat dbędzie się przy min. 6 os.-informacja 35 dni przed rozpoczęciem

kontakt: Krystyna  /joga - 607 305 209; JOGA&NATURA - Szkoła Jogi;   krysia@joganatura.pl;   Alicja Paleta/taniec - tel. 608 456 731
foto z poprzednich wyjazdów do innych miejsc w kraju i za granicą:

http://www.joganatura.pl/galeria

www.joganatura.pl

Serdecznie zapraszamy

Opublikuj na:

data wydruku: środa, 27 maja 2020 roku 17:16:55
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=158&event_ID=1819