POCZUJ PODSTAWĘ CIAŁA zaprasza Anna Duszak

  • 16 czerwca 2012
Anna Duszak zaprasza wyłącznie osoby zaawansowane w praktyce asan na kolejny warsztat z cyklu
 
POCZUJ PODSTAWĘ CIAŁA
 Szkoła „Jogarytm”, ul. Rokosowska 4 (wejście od Baśniowej) Warszawa (Ochota)
 4-godzinny warsztat kierowany jest  do osób zainteresowanych subtelną i głęboką pracą z ciałem
Czas trwania: godz.15.00 - 19.00
Warsztaty są rezultatem dwunastu lat praktyki jogi (głównie jogasan), które rozpoczęłam w wieku dojrzałym, gdy wyczerpałam wszystkie dostępne, konwencjonalne, metody radzenia sobie z bólem.
 
W poszukiwaniu drogi do rozumienia pracy ciała, od wielu lat uczestniczę w warsztatach i kursach doskonalących organizowanych w Polsce i Indiach. Wskazówki niektórych nauczycieli i moja własna praktyka utwierdzają mnie w przekonaniu, że praktyka jogi (jogaasan, koncentracji, oddychania i medytacji) to bardzo zindywidualizowany proces, w którym pierwszym i zasadniczym krokiem jest doświadczenie podstawy ciała.
 W trakcie warsztatu koncentrować się będziemy na wypracowaniu prawidłowej pracy w podstawie asany we wszystkich ich rodzajach - pozycjach stojących skupimy się na pracy stóp, w siedzących - stóp oraz prawidłowego osadzenie pośladów i współpracy między nimi a w odwróconych – na pracy dłoni oraz barków. Będziemy poszukiwać „klucza do własnego ciała”. Wrażenia lepszego kontaktu podstawy ciała z podłożem, tak, by z podstawy ciała, posiłkując się siłą oddechu, wynosić asanę do góry. Uczynić pracę z ciałem w miejsce fizycznej bardziej energetyczną zgodną z brzmieniem sutr przypisywanych Patanjalemu.
 Cena warsztatu 70,-pln, płatne przed zajęciami.
 Proszę o wcześniejsze zgłoszenie tel: 607 662 026 oraz przybycie na 15 min przed zajęciami.
 
Więcej informacji o mnie na stronach portalu www.joga-joga.pl. Zapraszam również do zapoznania się z moimi artykułami oraz reportażami z Indii.

Opublikuj na:

data wydruku: niedziela, 31 maja 2020 roku 03:34:32
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=158&event_ID=1809