Joga i Pilates - BĄDŹ NA FALI

Współczesność to ciągły pęd i chaos. Pogodzenie pracy zawodowej, obowiązków domowych z dbaniem o swoje zdrowie i urodę jest często ponad nasze siły. A przecież  tylko dzięki sile, pewności siebie i wewnętrznemu spokojowi człowiek może żyć pełnią życia.
Jednak najcenniejszą umiejętnością jaką możemy posiąść dzięki zadbaniu o nasze ciało i umysł jest  życie w harmonii  ze sobą. Tylko akceptując samą siebie jesteśmy w stanie sprostać wygórowanym wymaganiom współczesnego świata.
Jeśli nie znajdziemy czasu dla siebie, dla swoich pasji, dla zdobywania nowych umiejętności stracimy szansę na poznanie siebie. Zacznij praktykować jogę, ćwiczyć pilates czy tańczyć flamenco. Tylko od Ciebie zależy czy znajdziesz się na fali czy pod nią.

JOGA IYENGARA:
Joga Iyengara jest dopracowanym kompletnym system pracy z ciałem, który daje sprawność i elastyczność, wzmacnia, oczyszcza i regeneruje organizm oraz poprawia koncentrację. Ta skuteczna profilaktyka zdrowia, może być także terapią różnych dolegliwości. Ćwiczenia korzystnie wpływają na korekcję wad postawy, układ nerwowy, trawienny, hormonalny, krwionośny oraz odpornościowy.

Joga jest też wspaniałą nauką sztuki relaksu, umiejętności odczuwania siebie, metodą zwiększającą siłę woli ale też nauką sztuki akceptacji.

Praktyka daje nam lekkość, sprawność , zdrowie i odprężenie.

PILATES:
System ćwiczeń fizycznych, których celem jest rozciągnięcie i uelastycznienie wszystkich mięśni ciała. System pilates to połączenie jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych.  Metoda ta przyczynia się do: wzmocnienia mięśni bez ich nadmiernego rozbudowania, odciążenia kręgosłupa, poprawy postawy, uelastycznienia ciała, obniżenia poziomu stresu oraz ogólnej poprawy zdrowia osób ćwiczących.
ZAJĘCIA JOGI POPROWADZI  

Maria Gutterwil-

Historyk sztuki od 11 lat zajmujący się jogą. Posiada dyplom Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie (uzyskany po  trzech latach praktyki i 3 latach intensywnego kursu nauczycielskiego organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara). Uczestniczka wielu warsztatów u nauczycieli seniorów - m.in. Jurka Jaguckiego, Lois Steinberg , Corin Biria, Christophera Tissot. Specjalistka od mentalnych metod pracy z ciałem, instruktor Matwork Pilates.
Właścicielka szkoły jogi i pilates Manomani, pod której szyldem organizuje szkolenia, warsztaty i wyjazdy rekreacyjne. www.manomani.pl
Na łamach własnej rubryki w Gazecie Wrocławskiej co tydzień udziela porad na temat jogi, pilates i zdrowego stylu życia.
http://www.manomani.pl/maria_gutterwil.html


KALARI CHIKITSA - masaże

Kalari chikitsa to medyczna strona kalarippayat. Jest to system leczniczy oparty na wiedzy o marmach(punktach energetycznyh) oraz nadis (energetycznych kanałach). Punkty te używane są zarówno do leczenia, jak i obezwładniania przeciwnika. Uszkodzona marma, czy to w wyniku kontuzji, czy poprzez zaistniałą blokadę energetyczną, prawie zawsze skutkuje chorobą. Często przewlekłą. I tak - powracające bóle lędźwiowe, rwa kulszowa, napięte ramiona, migreny - to wszystko jest rezultatem zablokowanego przepływu prany (energii życiowej). Masaż kalari odblokowuje kanały, oczyszczamarmy i przywraca właściwy przepływ sił witalnych. Na poziomie czysto anatomicznym, masaż pobudza krążenie krwi, oczyszcza organizm z toksyn, uelastycznia i wzmacnia mięśnie, usuwa złogi zalegające w stawach i organach. Pobudza przemianę materii, usuwa celllulit, nadaje skórze sprężystości i gładkości. Leczy stany lękowe i pomaga w bezsenności. Specjalne, ajurwedyjskie oleje, wnikają głęboko pod skórę przez otwarte podczas masażu pory i, dosłownie, zalewają stawy i organy wewnętrzne. Organizm dostaje swój najbardziej odżywczy posiłek w ciągu dnia.


Kalari dzieli się na trzy style - północny, południowy i centralny. Każdy styl ma swoją własną tradycję masażu. Doświadczony masażysta, wtajemniczony we wszystkie z nich, łączy techniki tak, by zabieg jak najbardziej spełniał potrzeby danego klienta. W ten sposób każdy pacjent potraktowany jest indywidualnie. Masaż nie jest zatem wypełnioną od A do Z formułą, a raczej rozmową masażysty z ciałem masowanego. Skraca to długość leczenia i powrotu do zdrowia po ewentualnych kontuzjach. Atakowane jest bowiem źródło problemu, a nie tylko jego konsekwencje.

Rodzaje masażu i zabiegi kalari: Kalari Northern Hand Massage, Kalari Southern Nadi Massage, Kalari Standing Massage, Kalari Marma Massage, Dhara - tzw. kąpiel w oleju, Nasyam. Możliwe są również tak zwane terapie miejscowe będące odpowiedzią na przypadłość danej osoby - ramiona, lędźwia, kolana, twarz. Masaż miejscowy trwa zazwyczaj około 30 minut.
UWAGA! Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją. Masaż rzadko występuje w czystej, opisanej powyżej, formie. Jest raczej mieszanką kilku stylów.

MONIKA PĘCONEK - nauczycielka Kalari

Jedyna w Polsce osoba, która uzyskała stopien Starszego Instruktora Kerala Kalarippayat Academy w Kannur oraz została dopuszczona do tajemnej wiedzy medycznej - kalari marma treatment w tradycji Gurukkala C.M. Sherif.
Absolwentka PWST we Wrocławiu. Od dziesięciu lat czynnie zajmuje się pracą z ciałem. W 2007 roku wiedziona intuicją i pragnieniem dotarcia do źródeł, wyruszyła do Indii. Podczas podróży poznała swojego aktualnego Mistrza, Gurukkala C.M. Sherif. Spotkanie to całkowicie odmieniło jej los. Porzuciła aktorstwo, oddając się praktyce kalarippayat, systemowi medycznemu kalari chikitsa i ayurvedzie.

Dotychczas w Indiach spędziła 2 lata. W tym czasie asystowała w leczeniu, masowała i uczyła kalari indyjskie dzieci oraz zachodnich studentów. Podczas ostatniego pobytu w Kannur (w 2011/2012 roku) przeprowadzała w KKA samodzielne treatmenty, umożliwiając skorzystanie z dobrodziejstw kalari chikitsa lokalnym kobietom. Swój czas aktywnie dzieli między Europę a Indie, żyjąc i tam, i tu. Od 2008 roku podróżuje, szerząc wiedzę o kalari i dzieląc się zdobytym doświadczeniem. Prowadzi liczne warsztaty i masuje. Jej marzeniem jest przekazanie wiedzy jak najdalej i w jak najczystszej formie...

RELAKS PRZEZ DOTYK – kurs masażu

Potrzeba czterech przytuleń dziennie - żeby przeżyć, osiem - żeby czuć się dobrze i dwanaście - żeby się rozwijać. mówi - Virginia Satir

Dotyk jest jezykiem uniwersalnym. Jest on czescia mowy ciala – fenomenu, który pozwala nam prawdziwie się komunikowac. W naszej zabieganej rzeczywistosci często zapominamy o tym, jak wielkie ma on znaczenie. Wakacje z joga sa idealnym momentem, by się zatrzymac i na nowo odkryc to, co organiczne i prawdziwe w każdym z nas. Podczas wieczornych spotkan „relaks przez dotyk” sprobujemy dotrzec do naszych korzeni, zdjąć maski uprzedzen i ignorancji, i zrelaskowac się. Przez dotyk.

Masaz kalari przez wiele lat był wiedzą tajemna. Do dzis większość technik przeznaczona jest dla nielicznych wybrancow. Poświęcają oni cale swoje zycie, by zglebic te poludniowo-indyjska sztukę uzdrawiania i walki. Kurs masazu, który przygotowaliśmy dla Panstwa jest wprowadzeniem do tej tradycji. Przekaże Wam wiedze o tym, jak wykonac masaz calego ciała, z głowa włącznie. Zabieg ten ma za zadanie pobudzenie przepływu energii w ciele i oczyszczenie nadis (kanały energergetyczne). Dodaje sil witalnych, redukuje zmeczenie i pobudza krazenie krwi. Oczyszcza organizm z toksyn, powoduje uczucie lekkości i relaksu. Jest swietnym prezentem, który można podarowac ukochanej osobie po powrocie z wakacji z joga.
Kurs poprowadzi Monika Peconek.

ROZWOJ OSOBISTY - zajęcia

Nasza codzienność to ciągły ped i praca. W natłoku zajec często zapominamy o tym, kim tak naprawde jesteśmy i na czym nam zalezy. Jak odbieramy samych siebie? Co mysla o nas inni? Czy warto cos zmienic. Wakacje z joga to wspanialy powod, by choc na chwile się zatrzymac i przejrzec w lustrze rzeczywistości. Zastanowic się, czy podazamy wlasciwa sciezka i czy jesteśmy z siebie zadowoleni. Poglebic samoświadomość i spojrzec na siebie z dystansu. Otworzmy się, zaufajmy innym poprzez zabawe, a na pewno przeniesie się to na prawdziwe zycie. I sprawi, ze będzie ono jeszcze piekniejsze.
zajęcia poprowadzi Monika Pęconek.

NORDIC WALKING  
To forma rekreacji polegająca na marszach ze specjalnymi kijami. W porównaniu do zwyczajnego marszu, nordic walking angażuje stosowanie siły do kijków z obu stron, dlatego osoby uprawiające nordic walking w większym zakresie, choć mniej intensywnie, angażują mięśnie ciała. Mięśnie (m.in. klatki piersiowej, tricepsy, bicepsy, ramion i brzucha) są również inaczej stymulowane niż w zwykłym marszu. To prowadzi do większego ich wzmocnienia niż przy zwyczajnym chodzeniu czy joggingu. W nordic walking: rozwija się siła i wytrzymałość ramion, łatwość wchodzenia na wzgórza, spala się więcej kalorii niż przy normalnym chodzeniu, zwiększa się stabilność przy chodzeniu z kijkami, redukuje się nacisk na piszczele, kolana, biodra i plecy, co daje korzyści dla osób ze słabszymi stawami i nie dość silnymi mięśniami, odciążone są stawy, co jest szczególnie ważne dla osób starszych.
Codzienne spacery będą się odbywać w pięknych i urozmaiconych okolicach Smołdzina. Trwać będą 1 godzinę, i są w cenie wyjazdu. Jeżeli uczestnicy mają swoje kije - prosimy o ich zabranie, osoby które nie mają będą mogły wypożyczyć na miejscu.

Zajęcia poprowadzi:
Marcin Kamiński - Magister wychowania fizycznego i turystyki ze specjalizacją gimnastyki korekcyjnej.

 
PRZESTRZEŃ DLA DZIECI
W ośrodku jest oddzielny dedykowany pokój / świetlica dla dzieci gdzie będą się odbywać dla nich zajęcia.
W wielkim ogrodzonym ogrodzie ośrodka jest dużo miejsca dla dzieci i różnego rodzaju dla nich atrakcji: piaskownice, huśtawki, duże drewniane rzeźby zwierząt i wiele innych.
Smołdzino jest bardzo kameralną miejscowością/wioską co sprawia, że pobyt w niej jest spokojny, bezpieczny i sielankowy.

JOGA DLA DZIECI:  
Joga jest doskonałą formą aktywności dla dzieci. Połączenie zabawy  z elementami jogi, daje im dużo radości jednocześnie otwierając umysł na świat. Towarzystwo rówieśników sprzyja pozytywnej atmosferze.  
Zajęcia przynoszą wiele korzyści w rozwoju fizycznym dziecka. Joga dla dzieci jest jedną z metod zapobiegania i korygowania wad postawy oraz znakomitym sposobem na poprawienie koordynacji i koncentracji dziecka.
Nauka prawidłowego oddychania oraz relaksacja w końcowym etapie lekcji rozluźnia i uspakaja dziecko. Ćwiczenia są specjalnie dobrane do ich wieku i prowadzone przystępnej, zabawnej dla nich formie. Zajęcia trwają 30 min. i są bezpłatne.

OPIEKA DLA DZIECI - ZAJĘCIA TWÓRCZE
Program zajęć dla dzieci będzie składał się z różnego rodzaju gier, zabaw, zajęć mających na celu pobudzenie wyobraźni dzieci, ich zmysłów i przy okazji świetnej zabawy.
Zajęcia mają na celu zapoznanie dziecka z różnymi technikami ekspresji twórczej, dzięki czemu dziecko dostaje możliwość wyrażania siebie i swoich emocji poprzez szeroko pojętą sztukę. Ponadto dziecko uczy się współpracować w grupie dla osiągnięcia wspólnego celu. Każdy z uczestników zajęć ma szanse na wszechstronny rozwój, a także rozwój indywidualnych zainteresowań. Sposoby realizacji to: śpiew, ekspresja muzyczna, granie na instrumentach, ruch i taniec, techniki plastyczne – malowanie, rysowanie, rzeźbienie, lepienie, wycinanie, bajkoterapia – terapia przez bajki, gry grupowe, edukacyjne i integracyjne. Program zajęć dla dzieci będzie zależał od ich wieku.
Zajęcia będą prowadzone przez Panie przedszkolanki/aminatorki.

Czas trwania zajęć  8:45-11:45 i 16:00-18:30 (w czasie kiedy rodzice mają zajęcia jogi)
Zajęcia się przewidziane dla dzieci w wieku 3-12 lat.
Koszt tygodniowego pakietu to 50 pln.

MIEJSCE:

SMOŁDZINO
- urokliwa, mała, cicha, klimatyczna miejscowość. Idelana na wypoczynek z dala od cywilizacji. Nie ma tam budek z zapiekankami, straganów ani dyskotek. Jest za to cisza i spokój a w bezpośredniej okolicy - Słowiński Parku Narodowy, który został zaliczony w 1977 r. przez UNESCO do światowej Sieci Rezerwatów Biosfery. Unikatem są tutaj ruchome wydmy zwane "Polską Saharą", które przemieszczają się z prędkością od 2m do 10 m rocznie.
Można tutaj spotkać przeróżne, często unikalne już gatunki zwierząt i roślin.

Na tych, którzy lubią piesze wędrówki i wyprawy rowerowe czekają:
wzgórze Rowokół - święte wzgórze dawnego plemienia Słowińców
Słowiński Park Narodowy - unikatowe ruchome wydmy czołpińskie
Muzeum Przyrodnicze
Latarnia morska
Skansen w Klukach
Kościół z XVII w
Jezioro Gardno

GOŚCINIEC U BERNACKICH, gdzie nawet zwykłe kawałki drewna mają swoją duszę (często odbywają się tam plenery rzeźbiarskie i cały ośrodek jest pełen małych i dużych dzieł sztuki). Każdy z 2-, 3-, 4-osobowych pokoi ma swój indywidualny charakter (wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym).

    
Odległość ośrodka od morza – średnio ok 4 km (różne drogi do morza prowadzące przez piękne tereny Słowińskiego Parku Narodowego).

Dla osób bez samochodu, na potrzeby naszej grupy będzie do dyspozycji codzienny darmowy bus z Gościńca na plażę.

      
Gościniec u Bernackich,
Boh. Warszawy 26,
76-214 Smołdzino,
http://www.ubernackich.pl/

WYCIECZKI PO SŁOWIŃSKIM PARKU NARODOWYM

Plan: wyjazd ze Smołdzina do Czołpina, spacer po wydmach ruchomych, plażą następnie w powrotnej drodze podziwianie widoków okolicy ze szczytu latarni morskiej.  Trasa ok. 10km czas ok 3-4 godzin.

Wycieczki poprowadzi:
Mariusz Zielonka - były pracownik Słowińskiego Parku Narodowego, z wykształcenia magister biolog mający 40 lat doświadczenia pracy w Parku na stanowisku kustosz muzeum. Przewodnik turystyczny, członek zarządu regionu PTTK, wykładowca kursów przewodnickich.

WYŻYWIENIE WEGETARIAŃSKIE  
– 2 ciepłe posiłki dziennie.

Będą to posiłki smaczne, pełnowartościowe, bardzo aromatyczne i sycące.
Niezależnie od tego, czy w Twoim codziennym jadłospisie znajdują się produkty mięsne, czy też nie – warto przynajmniej przez jeden tydzień w roku zrobić coś dla siebie i swojego układu pokarmowego.

Kuchnia wegetariańska - z pewnością każdy z nas doświadczył uczucia ciężkiego brzucha po obfitym, tłustym posiłku - ciało staje się ospałe, leniwe, brakuje nam energii i chęci do robienia czegokolwiek po za leżeniem. Właśnie dlatego podczas warsztatów jogi przestrzegamy diety wegetariańskiej - jeśli ciało ma łatwo poddawać się ćwiczeniom, nie możemy go obciążać nieodpowiednią dietą. Urozmaicona, kolorowa i smaczna  kuchnia wegetariańska to doskonały sposób wakacyjną dietę. Dzięki dużej dawce ruchu, świeżemu powietrzu i lekkiej diecie wrócimy do domu szczuplejsi, pełni energii i radości. I być może będziemy chcieli zreformować na stałe nasze przyzwyczajenia kulinarne, by doświadczać tej energii cały rok.

Prawidłowo zbilansowana dieta wegetariańska ma korzystny wpływ na zdrowie:
 •   Wzmacniasz swoją odporność. Orzechy, ziarna soi i kiełki usprawniają pracę układu immunologicznego.
•   Poprawia się stan Twojej skóry, włosów i paznokci. Przeciwutleniacze, witaminy i mikroelementy w produktach, którymi się żywisz,  chronią komórki ciała przed starzeniem.
•    Lepiej zapamiętujesz. Płatki owsiane czy orzechy to kopalnia tłuszczów omega-3
(niezmiernie ważnych dla pracy mózgu)
•  Chronisz serce. Przy diecie wege o 30 procent zmniejsza się poziom złego cholesterolu LDL.Ryzyko zawału/chorób układu krążenia spada o 76 procent !
•    Dzięki dużej zawartości błonnika – oczyszczasz organizm i czujesz się po prostu lepiej.

PLAN ZAJĘĆ

8 VII (niedziela)
16:00 –17:30 przyjazd i rejestracja uczestników
17:30 – 18:30 – joga grupa łączona
18:45 – kolacja
20:00 – 20:30  spotkanie organizacyjne

9 VII (poniedziałek)
07.30 – 07.45 – herbata i owoce
07.45 – 08.45 – nordic walking
08.45 – 10.15 – joga praktykujących
10.15 – 11.45 – joga początkujących
10.15 – 10.45 – joga dla dzieci
11.45 – obiad
czas wolny
16.00 – 17.00 – pilates
17.00 – 18.30 – joga grupa łączona
18.45 – obiadokolacja
21.00 – wieczór integracyjny przy ognisku

10 VII (wtorek)
07.30 – 07.45 – herbata i owoce
07.45 – 08.45 – nordic walking
08.45 – 10.15 – joga praktykujących
10.15 – 11.45 – joga początkujących
10.15 – 10.45 – joga dla dzieci
11:30 – obiad
12:00 –  wycieczka po Sowińskim Parku Narodowym
16:30 – 17:30 – pilates
17:30 – 18:30 – joga grupa łączona
18:45 – obiadokolacja
20:00 – 21:30 – nauka masaży
21.30 – film

11 VII (środa)
07.30 – 07.45 – herbata i owoce
07.45 – 08.45 – nordic walking
08.45 – 10.15 – joga praktykujących
10.15 – 11.45 – joga początkujących
10.15 – 10.45 – joga dla dzieci
11:30 – obiad
czas wolny
16:00 – 17:00 – pilates
17:00 – 18:30 – joga grupa łączona
18:45 – obiadokolacja
20:00 – 21:00 – zajęcia z rozwoju osobistego

12 VII (czwartek)
07.30 – 07.45 – herbata i owoce
07.45 – 08.45 – nordic walking
08.45 – 10.15 – joga praktykujących
10.15 – 11.45 – joga początkujących
10.15 – 10.45 – joga dla dzieci
11:30 – obiad
12:00 –  wycieczka po Sowińskim Parku Narodowym
16:30 – 17:30 – pilates
17:30 – 18:30 – joga grupa łączona
18:45 – obiadokolacja
20:00 – 21:30 – nauka masaży

13 VII (piątek)
07.30 – 07.45 – herbata i owoce
07.45 – 08.45 – nordic walking
08.45 – 10.15 – joga praktykujących
10.15 – 11.45 – joga początkujących
10.15 – 10.45 – joga dla dzieci
11:30 – obiad
czas wolny
16:00 – 17:00 – pilates
17:00 – 18:30 – joga grupa łączona
18:45 – obiadokolacja
20:00 – 21:00 – zajęcia z rozwoju osobistego

14 VII (sobota)
07.30 – 07.45 – herbata i owoce
07.45 – 08.45 – nordic walking
08.45 – 10.15 – joga praktykujących
10.15 – 11.45 – joga początkujących
10.15 – 10.45 – joga dla dzieci
11:30 – obiad
czas wolny
16:00 – 17:00 – pilates
17:00 – 18:30 – joga grupa łączona
18:45 – obiadokolacja
21:00 – impreza

15 VII (niedziela)
08:00 – 09:30 – joga praktykujących
09:30 – 11:00 – joga początkujących
11:30 – obiad i zakończenie kursu

* można chodzić na wybrane zajęcia

KOSZTY:


Koszt pobytu dla 1 osoby:
w pokoju wieloosobowym  1260 zł
w pokoju 2-3 osobowym    1390 zł
w pokoju 1-osobowym       1590 zł

Dzieci w wieku 3-10 lat   850 zł
(liczba pokoi 2 i 3 osobowych do wkorzystania przez dzieci limitowana)

Dzieci do 3 lat
 - gratis (bez świadczeń)

Cena zawiera:
- uczestnictwo w zajęciach: jogi, pliatesu, nordic walking
- zakwaterowanie
- wyżywienie

Cena nie zawiera:
- Masaży

Transport – w zakresie własnym.

RABATY i ZNIŻKI:

STAŁY KLIENT
( zapisy na min. 30 dni przed rozpoczęciem kursu)  

  - 7% od podanej ceny regularnej dla osoby , która korzystała była z nami 1-4 razy
  - 10% od podanej ceny regularnej dla osoby,  która korzystała była z nami niż 5 razy
zapisy na mniej niż 30 dni przed rozpoczęciem kursu - 3% od podanej ceny regularnej

STUDENCI I NAUCZYCIELE
- 5% od ceny podstawowej w pokoju 4-5 osobowym

UWAGA! Rabaty i Zniżki dotyczą osób dorosłych biorących udział w zajęciach, nie sumują się i są naliczane od  pełnej podanej ceny regularnej. Nie dotyczą dodatkowych kursów i warsztatów.

OSOBA NIEĆWICZĄCA
  (która nie bierze udziału w zajęciach)
Cena niższa o 300zł (od podanej ceny regularnej)

REZERWACJA

Warunkiem rezerwacji wyjazdu jest:
1. wysłanie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem:
http://www.wakacjezjoga.pl/Zgłoszenie/index.html

2. Wpłacenie zaliczki w momencie zapisów w kwocie 500 zł
DUŻO ZDROWIA, Paweł Zatchej; ul. Farysa 60, 01-971 Warszawa
BRE BANK SA 28 1140 2004 0000 3802 4460 5628
 


W tytule przelewu prosimy podanie: imienia, nazwiska, miejsca i daty wyjazdu (SMOŁDZINO - DATA) i dopisek KARNET NA ZAJĘCIA JOGI.

3. Wpłacenie zadatku w wysokości 600 pln do 30 dni przed planowanym kursem na konto :
 Gościniec " Pod Rowokołem " Eugeniusz Bernacki  76-214 Smołdzino BOS S.A. O/O Słupsk 22 1540 1098 2008 5550 5866 0002
W tytule przelewu prosimy podanie: imienia i nazwiska, miejsca i daty wyjazdu (SMOŁDZINO - DATA)

4. Wpłacenie reszty kwoty do 10 dni przed rozpoczęciem turnusu.
DUŻO ZDROWIA, Paweł Zatchej; ul. Farysa 60, 01-971 Warszawa
BRE BANK SA 28 1140 2004 0000 3802 4460 5628
 

W tytule przelewu prosimy podanie: imienia, nazwiska, miejsca i daty wyjazdu (SMOŁDZINO - DATA) i dopisek KARNET NA ZAJĘCIA JOGI.


wypełniając formularz
- dowiesz się więcej i przyspieszysz rezerwację!

Ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń.
Prosimy o zabranie ze sobą maty do ćwiczeń.
Dla chętnych – możliwość zakupienia maty na miejscu.

Serdecznie zapraszamy !

Dużo Zdrowia
www.wakacjezjoga.pl

Opublikuj na:

data wydruku: poniedziałek, 26 października 2020 roku 13:32:11
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=158&event_ID=1807