Warsztat z MASAŻU TAJSKIEGO w Samadhi Joga!

Warsztat z masażu tajskiego w Samadhi Joga!

4 czerwca ostatni przed wakacjami warsztat poświęcony jogicznym technikom w masażu tajskim! :)

Ponownie zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauką podstawowych technik relaksacyjnych jak i tych, którzy chcieliby odkryć głęboki związek masażu tajskiego z tradycyjną praktyką jogi.
Masaż tajski może przybrać formę sesji stonowanej i niezwykle delikatnej, ukierunkowanej na odprężenie i relaks, bądź też formę sesji dynamicznej, bogatej w elementy intensywnej akupresury i pracy nad uelastycznieniem ciała - nie bez powodu masaż tajski nazywany jest często jogą dla leniwych :)
Ponownie krótko opowiemy o historii masażu tajskiego, o jego związkach z ayurwedą i medycyną chińską i płynnie przejdziemy do praktyki :) Oprócz technik jogicznych, stosowanych w masażu tajskim, będziemy uczyć się również zastosowania akupresury. Tak jak poprzednio, ćwiczyć będziemy w parach.

Czas i miejsce:
Sobota, 4 czerwca, w godzinach 16:00 - 20:00,
w kameralnym i przytulnym studio Samadhi Joga na Kabatach, przy ulicy Dembego 10.

Prowadzący:
Tomek Wójcik -
Pomysłodawca i współzałożyciel akademii indywidualnej praktyki jogi Acharya, dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej, nauczyciel jogi oraz praktykujący masażysta tajskiego masażu jogicznego. Od ponad dwóch lat zgłębia historię i techniki tradycyjnego masażu tajskiego, który zafascynował go podczas jego pierwszej podróży do Tajlandii. Swoje umiejętności rozwijał pod okiem Bartka Bobkowskiego, założyciela Dharmy - Szkoły Jogi, Ajurwedy i Masaży Orientalnych. Zgłębiając tą przepiękną starożytną sztukę, stara się ją rozwijać i wprowadzać do własnej praktyki nauczycielskiej, integrując jej elementy z jogą.

Inwestycja:
100zł od osoby płatne przy zapisie na warsztat.

Zapisy i wpłaty:
Marta Haskins, tel. 516 601 400

Opublikuj na:

data wydruku: poniedziałek, 25 maja 2020 roku 22:44:10
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=158&event_ID=1173