ścieżka do tekstu:

PRODUKT TYGODNIA: Wałek do jogi STANDARD

  • wtorek, 21 stycznia 2020
  • opracował: Redakcja
Znakomity, uniwersalny wałek, używany w większości szkół jogi. Zdejmowany bawełniany pokrowiec umożliwia pranie. Wkład wałka wyposażony jest w zamknięcie na suwak, co umożliwia opróżnienie wkładu do prania oraz regulowanie ilości łuski gryki w środku, dla dogodniejszego dostosowania wielkości wałka do własnych potrzeb. Dostępny w różnych kolorach.
walek standard
Cylindryczny wałek o średnicy ok. 20cm i długości 70cm. Jest uniwersalny i odpowiedni dla większości osób. To wałek najczęściej spotykany w szkołach jogi.
Idealny do pozycji relaksowych, pomocny przy pozycjach odwróconych siedzących, skrętach i innych. Wypełniony łuską gryki będącej idealnym odpromiennikiem, gwarantuje komfort i wygodę oraz możliwość swobodnego układania.
Pomocny m. in. przy takich pozycjach jak:
Supta Badhakonasana,
Supta Virasana, 
Salamba Sarvangasana  i in.
Zdejmowany bawełniany pokrowiec umożliwia pranie. Wkład wałka wyposażony jest w zamknięcie na suwak, co umożliwia opróżnienie wkładu do prania oraz regulowanie ilości łuski gryki w środku, dla dogodniejszego dostosowania wielkości wałka do własnych potrzeb. Dostępny w różnych kolorach.
walek standard
 
Materiał zewnętrzny: bawełna
Wypełnienie: łuska gryki
Długość: 70 cm
Szerokość: 20 cm
Wysokość: 20 cm
 
Opublikuj na:

data wydruku: niedziela, 18 kwietnia 2021 roku 08:13:50
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=99&art_ID=2092