ścieżka do tekstu:

Unikat! Mata Relaksująca - Akupresura Vital, 74 x 44 cm

  • poniedziałek, 17 listopada 2014
Akupresura Vital to unikalna na rynku mata relaksująca. Pobudza meridiany usprawniając przepływ energii w organizmie. Intensywny efekt odprężenia i rewitalizacji! Mata jest pomocna przy bólach głowy, szyi, stawów i pleców. Skuteczna w chronicznym zmęczeniu, zaburzeniach snu, w problemach z trawieniem i krążeniem. Doskonale regeneruje wszystkie komórki ciała.
mata aku
mata relaksująca
Genialny zestaw do regeneracji!

Akupresura mata Vital, 74 x 44 cm:
Akupresura Vital to unikalna na rynku mata relaksująca. Pobudza meridiany energii usprawniając jej przepływ w organizmie. Intensywny efekt odprężenia i rewitalizacji! Mata może być pomocna przy bólach głowy, szyi, stawów i pleców. Skuteczna w chronicznym zmęczeniu, zaburzeniach snu, w problemach z trawieniem i krążeniem. Doskonale regeneruje komórki ciała.
Akupresura poduszka Vital, 33 x 28 cm:
Poduszka stymuluje 1452 punkty akupresury ciała! Udrażnia i wspiera przepływ energii, dając efekt rewitalizacji oraz wewnętrznej harmonii. Pomocniczo przy: stresie, bólach szyi i głowy, napięciu w ramionach oraz szyi. Doskonale działa na przewlekłe zmęczenie, zaburzenia snu i wiele innych dolegliwości.
Poduszka może być przymocowana do maty Vital paskiem na rzep.
 

Akupresura mata Vital: 74 x 44 cm
Akupresura poduszka Vital: 33 x 28 cm
Opublikuj na:

data wydruku: środa, 21 kwietnia 2021 roku 22:53:16
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=99&art_ID=1749