Joga Festiwal i V Górski Maraton Jogi - zobacz co przygotowaliśmy w tegorocznej edycji !
- sobota, 22 lipca 2017
- autor: Redakcja
Trwają zapisy na Joga Festiwal oraz V Górski Maraton Jogi. Impreza odbędzie się 25 – 27 sierpnia 2017 r w Wierchomli. Ze względu na otwarty charakter to największe w Polsce wydarzenie tego rodzaju. Festiwal jest przeznaczony dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z jogą, ale także dla osób już praktykujących.
Na uczestników czekają trzy dni nieodpłatnych warsztatów jogi prowadzonych przez: Wiktora Morgulca, Radka Rychlika, Katarzynę Enerlich i Agnieszkę Lasotę. W programie Festiwalu znajduje się również: joga dla dzieci,
piąta edycja Maratonu Jogi "108 powitań słońca" oraz liczne warsztaty tematyczne dostępne bezpłatnie dla gości ***Hotelu Wierchomla Ski&Spa Resort i Domków na Górce.
Tematy warsztatów:
1.
KOSMETYKI NATURALNE – podczas warsztatów poznamy proste i szybkie receptury do wykonania kosmetyków w domu.
2.
KUCHNIA WEGETARIAŃSKA – warsztaty kulinarne Katarzyny Gubały, autorki książki „Warzywa górą! Od korzeni po liście”
3.
ZIELARSTWO PRAKTYCZNE – zajęcia botaniczno-zielarskie w terenie „Co w trawie zdrowie daje?” prowadzone przez zielarza fitoterapeutę Marzenę Andrzejewską oraz Irenę Branbor
4.
ODDYCHANIE – warsztaty „Spokojny oddech, spokojny umysł – metoda Butejki w praktyce. Czyli dlaczego warto oddychać mniej” – zajęcia poprowadzi Anna Ryczek
5.
JOGA TWARZY – warsztaty Yogattractive – naturalny anti-aging twarzy – zajęcia poprowadzi Olga Szemley
6.WAKACYJNY DOTYK UWAŻNOŚCI – zajęcia poprowadzi Monika Witkowska z Polskiego Instytutu Mindfulness
Organizatorzy przewidzieli także koncert na gongi i misy tybetańskie oraz konkurs z nagrodami. Wydarzenie uświetni Katarzyna Enerlich, pisarka i nauczyciel hatha jogi. Poprowadzi warsztaty jogi oraz zaprosi na własny wieczór autorski.
Joga Festiwal w Wierchomli to otwarty, rodzinny piknik, gdzie można poznać korzyści jakie niesie ze sobą joga i osobiście ich doświadczyć. V Górski Maraton Jogi to wspólny wdech i wydech na szczycie wyciągu Wierchomla, na który serdecznie zapraszam – mówi Wiktor Morgulec, nauczyciel jogi z JOGA-JOGA.PL, współorganizator imprezy.
Joga Festiwal. V Górski Maraton w Wierchomli to największa otwarta impreza związana z jogą odbywająca się w takiej skali. Od lat przyciąga zarówno osoby nigdy nie ćwiczące, początkujące jak i doświadczonych joginów. Dzięki Maratonowi Jogi pejzaż Beskidu Sądeckiego, gdzie leży Wierchomla Mała, wzbogaci się o ponad pół tysiąca ludzi dbających o ciało i umysł.
ZAPRASZAMY!