Hatha Joga na Ochocie, nowe grupy_środy i piątki 8:30 do 10.00

Z wielką radością informujemy, że od  środy 11 września o 8.30 rusza nowa grupa Jogi w Studio Dantian!

Karolina Brzezińska podzieli się z Wami niezwykłymi praktykami oddechowymi, praktykami asan i relaksacją, które w sposób imponujący przynoszą niezwykłe korzyści. Możecie tego doświadczyć  już podczas pierwszego spotkania.

Joga jaką proponuje Karolina podczas praktyki jest odpowiedzią na zmagania ciała i umysłu, jest pytaniem duszy, pytaniem, które odkrywa nowe pytania i przybliża nas do samych siebie..

Karolina Brzezińska, aktorka, naucza tradycyjnej jogi indyjskiej, według tradycji Swamiego Kuvalayanandy k. Bombaju, gdzie pobierała nauki w Instytucie Kaivalyadhama w Lonavala.

Na co dzień oddana praktyce Hatha Jogi według szkoły Swamiego Kuvalayanandy i dynamicznej wersji suryanamaskar – powitaniu słońca.

Dynamiczne surjanamaskar jest dla niej bezcennym doświadczaniem przepływu siły i mocy, przekraczaniem wyobrażeń na swój własny temat i otaczającego świata. Witalna, energetyczna, inspirująca.

Serdecznie zapraszamy!

Przed sesją nie należy jeść 2 godziny.

Jednorazowe zajęcia 40zł. Cena karnetu, upoważniającego do 4 wejść 130zł. Karnet ważny jeden miesiąc. Więcej informacji o karnetach w cenniku

Kontakt z Karoliną +48 511282249


Opublikuj na:

data wydruku: czwartek, 24 września 2020 roku 22:16:19
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=158&event_ID=3997