Wegetariańska Wielkanoc z Jogą i Tradycyjną Medycyną Chińską

Zapraszamy do spędzenia Świątecznego Czasu wśród malowniczych lasów i jezior, aktywniej i zdrowiej niż zwykle – ćwicząc jogę, spacerując oraz jeżdżąc na rowerach lub konno. Zapraszamy rodziny z dziećmi w każdym wieku i osoby indywidualne.
Codziennie oferujemy 1,5 godzinne zajęcia jogi dla dorosłych z Ałłą Jagucką oraz dla dzieci - godzinną jogę i zajęcia plastyczno-taneczne.
Dodatkową atrakcją będzie możliwość indywidualnych konsultacji lekarskich z dr Lechem Sprudinem- specjalistą równocześnie od Tradycyjnej Medycyny Chińskiej jak i Medycyny Zachodniej - otrzymają Państwo informacje i zalecenia, jaki tryb życia i dieta są najlepsze, kurację ziołową i – jeśli będzie taka potrzeba – zabiegi akupunktury.
Oprócz tego będą mogli Państwo na bieżąco zadbać o siebie korzystając z masaży (klasyczny, shiatsu, misami tybetańskimi, holistyczny), sauny, kąpieli (relaksujące, detoksyzujące, energetyzujące), Energetycznego SPA oraz nowoczesnych metod detoksykacji organizmu urządzeniami: Zapper, Mora i Detox Foot SPA.
Wieczorami będzie można obejrzeć specjalnie dobrane nietypowe filmy do refleksji i poszerzenia horyzontów oraz wysłuchać wykładów z zakresu medycyny chińskiej. Dla dzieci - i nie tylko- przygotowaliśmy malowanie jajek, lepienie baranków z ciasta i szukanie prezentów od zajączka. A wszystkie posiłki (wspaniałe mazurki, baby wielkanocne, serniki, faszerowane jajka, bochny wiejskiego chleba...) będą wegetariańskie, zdrowe oraz przygotowane z wielkim sercem...

Opublikuj na:

data wydruku: sobota, 24 października 2020 roku 05:49:22
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=158&event_ID=321