Zdrowy Kręgosłup - bezpłatne zajecia w JogaMed

Zdrowy Kręgosłup - zapraszamy na bezpłatne zajęcia próbne  

Kiedy: 7 marca (piątek) g.19.15-20.15 

Joga dla Kręgosłupa - zajęcia obejmują ćwiczenia hatha jogi wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe, poprawiające ogólną kondycję ciała oraz ćwiczenia poprawiające metabolizm.

Prowadząca: Alicja Kostrzewa - Jogę zaczęła ćwiczyć w wieku 14 lat. Zaczynała od hatha jogi w szkole Adama Bielewicza, następnie przez kilka lat ćwiczyła wg metody Iyengara w szkole Justyny Wojciechowskiej, od dwóch lat praktykuje dynamiczne formy jogi, w tym Ashtangę u Przemka Nadolnego.Ukończyła kurs instruktorski TTC Sivananda Jogi. Uczestniczyła w wielu wyjazdach i warsztatach tematycznych. Aby zgłębić jogę u źródeł wyjechała w 3-miesięczną podróż do Indii i praktykowała w Instytucie Pattabhiego Jois'a, a następnie u Bharatha Shetty'ego. Ukończyła również kurs masaży ajurwedyjskich w szkole ajurwedy w Kerali.

"Joga jest moją największą pasją. Najpiękniejsza w jodze jest jej różnorodność - każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od naszego temperamentu, płci, stanu zdrowia, wieku, a nawet nastroju-joga zawsze się do nas dopasuje dając nam spokój, radość i ukojenie. Moim największym marzeniem jest dzielenie się tą pasją. " Alicja

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, metro Stokłosy. Warszawa.  

Przyjdź 10 min wcześniej, aby przygotować się do zajęć. Prosimy o punktualne przybycie. Nie trzeba się zapisywać. Zapraszamy.

Więcej na stronie: www.jogamed.pl. e-mail: jogamed@wp.eu, tel. 694 456 033.  


Opublikuj na:

data wydruku: czwartek, 27 lutego 2020 roku 05:24:27
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=158&event_ID=2708