SPOTKANIE MNDFULNESS prowadzone przez Małgosię Jakubczak i Michaela Sandersona w Yogamudra - Pracownia Jogi Warszawa

Zapraszamy na comiesięczne sobotnie spotkania Mindfulness prowadzone przez certyfikowanych nauczycieli MBSR: Małgosię Jakubczak i Michaela Sandersona. Na spotkaniach będą prowadzone różne medytacje, w tym: skanowanie ciała, praca z oddechem, uważny ruch, chodzenie, siedzenie (z prowadzeniem jak i w ciszy), praktyka miłującej dobroci. Będzie też przestrzeń dla wszystkich na uważne mówienie i też (oczywiście :)) słuchanie.

Miejsce: Yogamudra - Pracownia Jogi, Warszawa ul. Śniadeckich 17 (wejście w głębi podwórka)

Godzina: 12.30-15.00

Cena: datki są dobrowolne (sugerowana kwota: 40 zł)

Daty kolejnych spotkań: 14.12.2013, 18.01.2014Zapraszamy do udziału każdego, kto chce rozpocząć, rozwijać, bądź utrzymywać własną praktykę Mindfulness.

Mindfulness jest sztuką świadomego życia. Polega na systematycznej obserwacji swojego ciała i umysłu. Trening polega na rozwijaniu umiejętności pełnego skupiania uwagi na tym, czego się w danej chwili, tu i teraz doświadcza (doznaniach, myślach i emocjach).Poprzez bycie świadomym każdego momentu zwiększamy umiejętność radzenia sobie ze stresem. W następstwie wzrasta możliwość znalezienia harmonii, radości i mądrości w życiu.

Metoda Redukcji Stresu Oparta na Uważności (Mindfulness-Based Stress Reduction) jest programem opracowanym w 1979 przez prof. Jona Kabata-Zinna i jego współpracowników w Klinice Redukcji Stresu Uniwersytetu Medycznego Massachusetts w Worcester USA.

Co daje Mindfulness?
  •     zwiększenie umiejętności radzenia sobie w stresujących sytuacjach
  •     zwiększenie zdolności do relaksu
  •     rosnącą pewność siebie i zdolności do samoakceptacji
  •     zwiększenie żywotności
  •     zmniejszenie fizycznych i  psychosomatycznych objawów stresu


Opublikuj na:

data wydruku: poniedziałek, 6 lipca 2020 roku 08:08:03
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=158&event_ID=2576