Joga Hormonalna - zajęcia wprowadzające w JogaMed

28 października (poniedziałek) godz. 18.30-19.45 - Joga Hormonalna - zajęcia wprowadzające koszt 20 zł.

Joga Hormonalna - to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wznowić produkcję żeńskich hormonów. Jest wskazana dla wszystkich kobiet, szczególnie w wieku 35+, kiedy produkcja estrogenu naturalnie się obniża. Obniżony poziom hormonów ma wpływ na brak stabilności emocjonalnej, depresje, bezsenność, obniżenie libido, migreny, trudności w koncentracji i zapamiętywaniu, suchość pochwy, zaburzenia cyklu miesiączkowego oraz suchość skóry. Joga Hormonalna pomaga także w leczeniu niepłodności i innych zaburzeń hormonalnych niezależnie od wieku.

Ćwiczenia jogi hormonalnej oddziałują w szczególności na: jajniki (estrogeny i gestageny), przysadkę (TSH,FSH,LH), tarczycę (tyroksyna i trójjodotyronina) oraz nadnercza (adrenalina i kortyzol).

 

Zajęcia prowadzi: Barbara Maziarska - terapeutka jogi hormonalnej wg metody Dinah Rodrigues.

Miejsce: Studio Terapii Naturalnych "JogaMed" - ul. Herbsta 2, Warszawa-Ursynów metro Stokłosy. Mapa dojazdowa na stronie: www.jogamed.pl.

 

Przyjdź 15 min przed zajęciami, nie trzeba się zapisywać. W trakcie tych zajęć możesz kupić karnet na 4 wejścia za 100 zł zamiast za 120 zł.  
Opublikuj na:

data wydruku: wtorek, 27 października 2020 roku 21:45:13
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=158&event_ID=2535