Warsztat Zumba! Latynoskie rytmy!Fuzja tańca i aerobiku!

  • 25 marca 2012
Zapraszamy na warsztat
Zumba

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.

Niedziela, 25 marca 2012r
godz. 16.00-17.30 
Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo,długo poza zajęciami.
Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist .... i wiele innych.
ZUMBA  ... to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA... jest INNA...
jest ŁATWA ....no i EFEKTYWNA !
Zajęcia prowadzi: Natalia Gołębiewska 
Jako wielka pasjonatka tańca oraz fitnessu od 7 lat z sukcesami realizuje się w tych dziedzinach. W 2011 roku uhonorowana nagrodą dla najlepszego instruktora klubów Holmes Place-Studio Instructor Award 2011.
Uczestnik wielu konwencji i szkoleń. W latach 2004/2005 vice mistrzyni na III i IV Otwartych Mistrzostwach Polski w Aerobiku Hi-Lo. Prowadzi zarówno zajęcia grupowe, jak i treningi personalne. Zumba  to jej największa pasja i przyjemność. Ma niespożyte pokłady energii, którą zaraża wszystkich wokół. Natalia posiada uprawnienia: Official Zumba Instructor, Official ZumbaTomic Instructor, Official Zumba Toning  Instructor. Join the party, Join Zumba!
Miejsce, zapisy i informacje:
JOGA KLUB
ul. Chałubińskiego 8, /wieżowiec Oxford Tower k. Marriotta/
Tel. 022/ 830 09 90, e-mail: jogaklub@jogaklub.pl
Koszt: 35 pln
Płatne gotówką przed lub w dniu warsztatu bezpośrednio w Joga Klubie


Opublikuj na:

data wydruku: wtorek, 9 marca 2021 roku 01:59:10
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=158&event_ID=1632