Listopadowa regeneracja: Ashtanga Yoga & Trekking

Listopadowa regeneracja: Ashtanga Yoga & Trekking 11 - 15.11.2020

Zapraszamy na wyjątkowy wyjazd łączący dwie pasje. Poza praktyką Ashtanga Vinyasa Jogi pod okiem naszych dwóch nauczycielek Emilki oraz Diany czeka Was spotkanie z naturą podczas trekkingów po magicznych Karkonoszach. To niezwykłe połączenie dynamicznej praktyki jogi z magią górskiej przyrody pozwoli nie tylko głęboko się zrelaksować, ale również nabrać energii na nadchodzącą zimę.

Zapraszamy wszystkich ceniących sobie aktywny wypoczynek w otoczeniu górskich krajobrazów i pysznego jedzenia. Zajęcia z Ashtanga Vinyasa Joga oraz wieczorne warsztaty poprowadzą dwie doświadczone nauczycielki jogi. Wyjazd idealny dla osób praktykujących jogę, jak również tych zupełnie początkujących.

W programie:
• Codzienna poranna praktyka ashtanga Vinyasa jogi prowadzona przez dwie nauczycielki
• Wegańskie/Wegetariańskie posiłki
• Wieczorne zajęcia warsztatowe jogi
• Trekking po okolicznych górach

Miejsce:
Villa Sattva - w malowniczej dolinie, wzdłuż potoku Wrzosówka, u podnóża Śnieżnych Kotłów na styku szlaków turystycznych prowadzących w Karkonosze położony jest Jagniątków. Villa Sattva położona jest na szlakach wiodących w Karkonosze. Stąd można się udać w wyższe partie gór np. Śnieżne Kotły, a następnie granią w kierunku Śnieżki lub Szrenicy, a także w niższe partie gór położone w lesie bukowo - dębowym. Kuchnia serwuje tylko potrawy wegetariańskie oparte na naukach ajurwedy z zastosowaniem orientalnych przypraw.

Adres: ul. Michałowicka 13, Jagniątków (blisko Szklarskiej Poręby)

Data: 11 - 15.11.2020

Koszt: 1200 zł

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na liście uczestników jest wpłata zadatku w wysokości 500 zł.

Zapisy: https://akademiaruchu.com.pl/strefa-klienta/

Opublikuj na:

data wydruku: wtorek, 22 czerwca 2021 roku 15:07:45
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=193&event_ID=4117