HAPPY AJURWEDYSKI DETOKS W INDIACH zaprasza KASIA BEM:) 14 dni oczyszczania CIAŁO UMYSŁ DUSZA w jednym z najlepszych ośrodków w KERALI

Oczyść swój organizm w renomowanym ośrodku holistycznej odnowy organizmu w Kerali! Połączenie terapii medycznych i holistycznych niezbędnych do kompletnej regeneracji ciała i umysłu przyniesie spektakularne rezultaty dla zdrowia i urody! Procesy ajurwedyjskie zapewniają rewitalizację na różnych poziomach: fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym. Przyczyniają się do poprawy zdrowia, samopoczucia kondycji i sylwetki: działają pielęgnacyjnie, relaksująco, a także pomagają przywrócić właściwą wagę ciała. 

Prowadzą: Kasia Bem, Beata Radziszewska
Gdzie: 
GDZIE: THE NIKKIS’S NEST, TRIVANDRUM, KERALA
Zapisy: kasiabem1@wp.pl, tel. 609382322, 601 290 105


Przez cały nasz pobyt będziemy zakwaterowani w renomowanym  ośrodku holistycznej odnowy , oferującym kompleksowe programy  SPA, wellness, jogę, detoks ajurwedyski i inne pakiety oczyszczania organizmu na wszystkim poziomach – fizycznym, psychicznym i duchowym. Nikki’s Nest łączy zachodnią dbałość o komfort i wygodę z tradycją ajurwedyjską. Położony jest tuż przy plaży, w zadbanym ogrodzie z basenem, posiada shalę do jogi, gdzie będziemy wspólnie praktykować oraz część jadalno-wypoczynkową z widokiem na ocean. Do dyspozycji są bungalowy 2 – osobowe z klimatyzacją i wszelkie udogodnienia na terenie ośrodka oraz przepiękna plaża (leżaki, ręczniki i parasole gratis). Jest możliwość zakwterowania 1 -osobowegoza dodatkową opłatą.

Każdy z uczestników zostanie zdiagnozowany przez lekarzy ośrodka i na tej podstawie indywidualnie dobrane zostaną zabiegi i dieta pakietu AYURVEDIC INDIAN RETREAT. Wszystkie oleje, zioła, mieszanki lecznicze są robione przez lekarzy i asystentów resortu. Resort posiada własny ogród, gdzie uprawiane są zioła, owoce, jak i warzywa, które używane są nie tylko do produkcji medykamentów ajurwedyjskich, ale również do przygotowywania zrównoważonych, organicznych posiłków. Cały kilkunastodniowy proces detoksu odbywa się pod fachową i troskliwą opieką i kontrolą lekarską. Doświadczenie wskazuje, że efekty poddania się temu programowi przynoszą dogłębne oczyszczenie, odnowę, odmłodzenie, poprawę zdrowia, samopoczucia i wygladu.


Plan dwutygodniowego pobytu w Indiach, 29.10 – 11.11.2019
29.10/ 1 dzień – lot Warszawa - Trivandrun (ok 13 godzin z międzylądowaniem)
30.10/ 2 dzień – zakwaterowanie w ośrodku (rano), 1 zabieg ayurvedyjski, konsultacja medyczna, ustawienie diety, wypoczynek, wieczorna sesja medytacji  
31.10- 10.11/ 3 -13 dzien – ajurwedyjski detox i zabiegi 
Resort oferuje program detoksu z zabiegami ajurwedyjskimi i jogą. Skorzystamy z połączenia terapii medycznych i holistycznych niezbędnych do kompletnej regeneracji ciała i umysłu. 
14 dzień  11.11.2016 – przelot do Polski (ok. 13 godzin)

Wszystkie procesy ajurwedyjskie zapewniają rewitalizację na różnych poziomach: fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym. Przyczyniają się do poprawy zdrowia, samopoczucia kondycji i sylwetki: działają pielęgnacyjnie, relaksująco, a także pomagają przywrócić właściwą wagę ciała. Lecznicze właściwości ajurwedyjskich terapii zostały niejednokrotnie potwierdzone medycznie, a spektrum chorób/dolegliwości, które obejmuje uzdrawianie jest bardzo szerokie. 

W trakcie naszego pobytu w resorcie zapewniamy:
- dwie sesje jogi dziennie (w tym pranajamę i medytację) prowadzone przez nauczycieli polskich (Kasia Bem, Beata Radziszewska) i indyjskich 
- min 2 konsultacje lekarskie na początku i pod koniec pobytu 
- sprawdzenie dosz na podstawie wywiadu lekarskiego, ustalenie indywidualnej diety ajurwedyjskiej oraz programu oczyszczania ajurwedyjskiego
- codziennie swieże posiłki dostowane do indywidulanych potrzeb.
- zioła i suplementy ajurwedyjskie według wskazań lekarza
- zabiegi ajurwedyjskie 1,5 - 2 godziny dziennie zgodnie z indywidualnym planem oczyszczania. 
- wykłady i filmy o tematyce ajurwedyjskiej oraz jogicznej.

- w razie potrzeby będziemy służyć pomocą w tłumaczeniach z języka angielskiego.

Przykładowy program dnia w resorcie*:
07:45: poranna sesja jogi i pranajamy
09.30 : śniadanie (według wskazań lekarza)
11.00 : zabiegi ajurwedyjskie
13.00 : lunch 
14.00– 16.00  : zabiegi ajurwedyjskie. 
16.00 – 17.00 : joga 
19.30 – kolacja
* godziny zabiegów, posiłków i jogi mogą się nieznacznie zmieniać w zależności od indywidualnych wskazań.  W ośrodku jest 17 sal zabiegowych.

W trakcie pobytu planowane są krótkie wycieczki na pobliskie plaże, do najbliższych wiosek rybackich, tak aby oprócz detoksu i oczyszczania móc skorzystać z uroków przepięknych plaż, zrobić egzotyczne zakupy czy zwiedzić świątynne kompleksy. W zależności od potrzeb uczestników będzie można również zaplanować jedna lub dwie wycieczki do pobliskich atrakcji turystycznych, których w Kerali nie brakuje! Niemniej w trakcie oczyszczania należy nastawić się na mniejszą aktywność, gdyż sam detoks jest dla organizmu dużym wysiłkiem.  To czas odpoczynku, zatrzymania się i zajęcia się sobą w holistycznym tego słowa znaczeniu, by oczyścić nie tylko ciało, ale również umysł, serce i duszę - to jest nasz główny cel w Kerali. 


Koszty pobytu (płatność w ratach, I rata 3100 zł płatna przy rezerwacji)
9500 PLN - koszty obejmują: zakwaterowanie, pełne wyżywienie, 2 razy dziennie joga, sesje oddechowe i medytacyjne, diagnostykę, zabiegi i opiekę medyczną, zabiegi ajurwedyjskie, konsultacje w zakresie jogi, leki ajurwedyjskie podczas pobytu, transport z/na lotnisko w Indiach oraz wszelkie aktywności/programy oczyszczania/ wykład ayurwedyjkii inne aktywności w ośrodku zgodne z programem, opiekę polskojęzyczna, ubezpieczenie KL, NNW, BP.
Koszty biletu:
około 3000 PLN Biletu grupowy na trasie Warszawa-Doha-Trivandrum. Przelot wraz z oczekiwaniem w porcie przesiadkowym to ok. 13 godzin. Istnieje możliwość zakupu biletu indywidualnego we własnym zakresie, jeśli ktoś leci z innego lotniska lub z innych przyczyn.

Koszty dodatkowe:
e-wiza do Indii: 80USD – wniosek należy wypełnić ok 14 dni przed wylotem. Pomagamy w złożeniu e-wniosku. Szczegóły zostaną przesłane w oddzielnym emailu.

I.  Wpłaty 
Przy rezerwacji 3500 zł
Wpłaty na konto:
55 1020 1169 0000 8402 0126 3193
MALALAMA, Katarzyna Bem
W tytule wpłaty: Kerala 2019/I (II) (III) (IV) rata

UWAGA:
Wszystkie kwestie organizacyjne pilotuje Beata Radziszewska, do niej należy się zgłaszać ze wszystkimi pytaniami dotyczącymi wyjazdu:. Tel: 609 382 322, beata.radziszewska@op.pl

INFORMACJE I ZAPISY: kasiabem1@wp.pl, beata.radziszewska@op.pl, tel. 532 060 382, 601 290 105


Opublikuj na:

data wydruku: poniedziałek, 14 czerwca 2021 roku 14:57:20
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=193&event_ID=3980