Uzdrawianie dziesięciu ciał i numerologia jogiczna - warsztat w JogaMed

2 marzec 2014 (niedziela) godz. 10.00-18.00 - Uzdrawianie dziesięciu ciał i numerologia jogiczna

Gdy zrozumiesz, że jesteś Dziesięcioma Ciałami, będziesz świadom tych Dziesięciu Ciał i będziesz utrzymywał je w równowadze, wtedy cały Wszechświat będzie z Tobą w równowadze. (Yogi Bhajan).

Sztuka i nauka o dziesięciu ciałach pozwoli Ci zrozumieć, że każda dysharmonia, której doświadczasz może być zidentyfikowana i przetransformowana w harmonię. To jest praktyczny model, który pozwoli Ci zrozumieć swoją własna psychikę, da ci technologię, która pomoże przywrócić równowagę w Twoim życiu. Prawdziwym darem numerologii systemu dziesięciu ciał jest to, że uczy ona jak sięgać i korzystać z najlepszych i najsilniejszych części siebie. Ale, żeby naprawdę zmienić swoje życie, musisz doskonalić wszystkie ciała. Tylko Ty możesz to zrobić dla siebie.

Wykorzystaj starożytną wiedzę numerologiczną i praktykę jogi kundalini, aby wzmocnić swoje 10 ciał. Numerologia nie ma odpowiedzi na wszystkie pytania, nie jest tez panaceum czy filozofią. Jest po prostu użytecznym narzędziem, pomaga zrozumieć swoje mocne i słabe strony, tak, aby móc pracować nad wzmocnieniem słabych i lepiej wykorzystywać mocne strony.

Prowadząca: Barbara Maziarska - doświadczony nauczyciel Kundalini Jogi, uzdrowiciel Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji).

W programie praktyka jogi kundalini i Sat Nam Rasayan dla uzdrowienia 10 ciał oraz nauka numerologii 10 ciał.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed ul. Herbsta 2. Ursynów - metro Stokłosy.

Koszt 250PLN. Obowiązują zapisy.

Informacje i zapisy: e-mail: jogakundalini@wp.pl, tel 694 456 033, www.jogakundalini.waw.pl.


Opublikuj na:

data wydruku: niedziela, 13 czerwca 2021 roku 09:25:02
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=158&event_ID=2691