Festiwal Kobiecy z Jogą Hormonalną i Jogą Kundalini.

Festiwal Kobiecy z Jogą Hormonalną i Jogą Kundalini.

1 - 4  sierpień 2013 

Festiwal Kobiecy to doskonała okazja do spotkania w gronie kobiet, do poznania lub pogłębienia praktyki jogi hormonalnej i jogi kundalini oraz do powrotu do swoich żeńskich korzeni. Zgodnie z jogiczną wiedzą, kobieta potrafi się głęboko zrelaksować w grupie innych kobiet, odpoczywając od codziennych obowiązków. Zrelaksowana, odnajduje kontakt ze sobą, ma naturalny dostęp do stanu jogi: jedności, współczucia i zestrojenia ze światem.                                                                                                                                                                                                                       Rok 2013 to początek długo oczekiwanego odrodzenia Boskiej Kobiecości na Ziemi. To czas kiedy kobiety powracają do swojej pierwotnej natury i do działania z poziomu serca. To czas kiedy kobiety odnajdą Głęboką Siłę w swojej wrażliwości a mężczyźni nie będą chcieli jej zagłuszać.

Miejsce: Bajkowa Zagroda 35 km od Warszawy   

W programie:

Joga hormonalna – naturalna terapia przy pomocy której można wznowić produkcję żeńskich hormonów. Dzięki wewnętrznemu masażowi (który się odbywa w trakcie wykonywania specjalnych asan), intensywnym technikom oddechowym oraz energetyzowaniu organów odpowiedzialnych za produkcję hormonów możemy wznowić lub zintensyfikować wytwarzanie hormonów, utrzymać dobry stan zdrowia, poprawić kondycję i uniknąć wielu przykrych dolegliwości takich jak bolesne miesiączki, napięcia przed miesiączkowe, bezsenność czy trudności w koncentracji.
Kryje i medytacje wg kundalini jogi:   Uzdrawianie i transformacja emocji: negatywnych myśli, smutku i poczucia winy.  Uzdrawianie relacji z mężczyznami i męskim pierwiastkiem w nas kobietach.  Wzmacnianie i budowanie mocy kobiet.  Uzdrawianie współuzależnień, kompulsywnych zachowań/ ran serca (na bazie programu SuperZdrowie -  jogiczna nauka przełamywania uzależnień i kompulsywnych zachowań).
Terapeutyczno-odżywcze receptury.

Program rozpoczynamy we czwartek o godz. 11.30 sesją jogi hormonalnej. Zakwaterowanie od godziny 10.00.  kończymy w niedzielę zajęciami o godz. 17.00.

Koszt:

760 PLN w pokoju 2-3-4 osobowym z łazienką na korytarzu lub  820 PLN w pokoju 2 osobowym z łazienką.  Cena obejmuje warsztaty, noclegi ,  posiłki wegetariańskie według 5 przemian.  

PROWADZĄCA: BARBARA MAZIARSKA - NAUCZYCIELKA JOGI KUNDALINI, JOGI HORMONALNEJ, JOGI DLA OCZU, UZDROWICIEL I INSTRUKTOR SAT NAM RASAYAN (UZDRAWIANIE W GŁĘBOKIEJ MEDYTACJI).

Informacje i zapisy:

www.jogakundalini.waw.pl, Tel. 694 456 033, e-mail:jogakundalini@wp.pl

Miejsce rezerwuje wpłata zaliczki 400 PLN na konto Barbara Maziarska 56 1140 2004 0000 3502 3770 4206. 


Opublikuj na:

data wydruku: czwartek, 13 maja 2021 roku 04:16:56
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=158&event_ID=2328