Cykl warsztatów Jogi Hormonalnej w SAMADHI JOGA - Joga Hormonalna dla tarczycy, nie tylko dla Pań!

CYKL WARSZTATÓW JOGI HORMONALNEJ
Joga hormonalna dla tarczycy – dla Pań i Panów.

14 kwietnia 2013 (niedziela)
godz. 18.30-20.30


Warsztat obejmuje praktykę jogi hormonalnej dla tarczycy, ćwiczenia jogi wzmacniające odporność oraz aktywujące gruczoł przysadki mózgowej (stąd idzie sygnał do tarczycy do produkcji hormonów), receptury i zalecenia wspierające zdrowie tarczycy, medytacje aktywujace czakrę gardła oraz głęboki relaks w gongu.

Prowadzi: Barbara Maziarska (Har Anand)
- Instruktorka Jogi Kundalini według przekazu Yogi Bhajana. Ukończyła I roczny kurs instruktorski w Polsce (certyfikowany przez KRI- Kundalini Research Institute). Od stycznia 2008 roku prowadzi regularne zajęcia jogi kundalini w Warszawie. Praktykę jogi rozpoczęła w 2001 roku od hatha jogi (u Adama Bielewicza i Sławomira Bubicza) i tantra jogi (Ar Luczis Pustota). W kwietniu 2012 ukończyła kurs nauczycielski II stopnia Jogi Kundalini w Londynie i Tajlandii. Jest trenerem nauczycieli Jogi Kundalini w trakcie szkolenia "Teacher's trainer in training".
- terapeutka Jogi Hormonalnej - ukończyła 3 stopniowy kurs Jogi Hormonalnej u autorki tej metody Dinah Rodrigues w lipcu 2012. Kurs jest autoryzowany przez Międzynarodową Organizację Jogi (International Yoga Teachers Association).

Inwestycja: 60 PLN

Miejce: Ul. Żurawia 22 (3piętro) – Samadhi Joga, www.samadhijoga.pl


ZAPISY:
tel.500-502-203 – sms o treści: Joga hormonalna tarczyca + imię i nazwisko

e-mail: info@samadhijoga.pl – w tytule wpisz Joga hormonalna tarczyca+ imię i nazwisko, a w treści maila: numer telefonuSERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Opublikuj na:

data wydruku: sobota, 15 maja 2021 roku 09:22:24
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=158&event_ID=2167