Letni kurs jogi w Łapiczach

Łapicze to malownicza podlaska wieś,  położona na obrzeżach Puszczy Knyszyńskiej pomiędzy Krynkami a Kruszynianami. To dawne pogranicze, z zachowanymi do dziś tatarskimi meczetami, cerkwiami, żydowskimi cmentarzami, wioskami  gdzie "diabeł mówi dobranoc". To kraina legendarnego proroka Eliasza, bohatera sztuki "Opowieści o końcu świata",  wystawianej przez znany teatr Wierszalin z siedzibą w Supraślu. W Supraślu można też obejrzeć piękny zbiór ikon  zgromadzonych w tamtejszym muzeum, a w siedzibie nadleśnictwa Poczopku zwiedzić Galerię Na Skraju Puszcz i zapoznać się ze zwierzętami i roślinnością Podlasia. Wspaniałe tereny do spacerów, jazdy na rowerze, ładny zalew wśród lasów i łąk w odległości około sześciu kilometrów. 

ZAJĘCIA
Jest to kurs dla osób praktykujących jogę krócej niż 3 miesiące i osób ćwiczących nieregularnie, które chcą połaczyć wakacyjny wypoczynek z jogą.

ZAKWATEROWANIE
Na czas kursu cały teren tylko dla nas!
Zamieszkamy w domu położonym z dala od gospodarstw wiejskich. Wokół domu, olbrzymi zadbany trawnik, piękne drzewa i sadzawka. Do naszej dyspozycji pokoje 2 i 3 osobowe (7) oraz 3 łazienki, sala do ćwiczeń, świetlica.

WYŻYWIENIE
Ponieważ oczyszczająca dieta warzywna cieszyła się w tamtym roku  powodzeniem, chętni będą mogli ją powtórzyć (osoby zainteresowane i zaciekawione proszę o kontakt). Dla pozostałych  -  pyszne jedzenie wegetariańskie wspomagające oczyszczanie organizmu z toksyn i  lekkostrawne, bardzo wskazane podczas praktyki jogi. Będą to dwa ciepłe posiłki dziennie, przed porannymi zajęciami kawa, herbata, zioła.

KOSZT
Spanie, wyżywienie, zajęcia jogi – 900 zł od osoby

ABY wziąć udział w kursie należy wpłacić 400 zł zaliczki na konto joga-studio. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt: 602 329 326.

 PROSZĘ ZABRAĆ MATĘ, PASEK!!!

Serdecznie zapraszam,
Magdalena Bulik


Opublikuj na:

data wydruku: czwartek, 13 maja 2021 roku 11:00:23
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=158&event_ID=1228