Wakacje z rehabilitacją i odnową biologiczną

  • poniedziałek, 1 lipca 2019
  • źródło: Mazowsze Medi Spa
Wakacje to czas, kiedy możemy poświęcić trochę więcej czasu dla siebie i swojej rodziny.
Świetnym pomysłem na wakacyjny wyjazd jest pobyt w górach- relaks na łonie natury, gdzie w pamięci pozostaną piękne widoki i niezapomniany klimat.
Mazowsze Medi SPA to luksusowe i kameralne miejsce usytuowane w Beskidzie Śląskim w urokliwej miejscowości Ustroń. Miejscowość oferuje sporo atrakcji dla całej rodziny: liczne trasy spacerowe, rowerowe, parki rozrywki, a także ciekawe imprezy.
 
 
Mazowsze Medi SPA to obiekt, gdzie nie sposób się nudzić. Z całą pewnością jedną z największych atrakcji jest nowoczesny basen kryty, w którym została zastosowana innowacyjna technologia oczyszczania wody – metodą Grandera wraz z jonami srebra oraz miedzi. To połączenie sprawia, że woda jest krystalicznie czysta, delikatna, miękka i dotleniona, co daje poczucie wyjątkowego komfortu podczas kąpieli.
Poza basenem Strefa Aqua dysponuje trzema rodzajami jacuzzi w tym jacuzzi Virginia- KĄPIEL W BIAŁYCH JONACH - nowe podejście do odmładzania ciała. Latem warto też skorzystać z jacuzzi zewnętrznego usytuowanego na tarasie z niezapomnianym widokiem na góry. Do dyspozycji Gości również trzy rodzaje sauny oraz Grota Solna.
 
 
Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. PAKIET ODNOWY BIOLOGICZNEJ w wersji ACTIV przeznaczony jest dla osób pragnących wypocząć w aktywny sposób, z kolei wersji RELAKS dla osób preferujących wypoczynek podczas relaksacyjnych i upiększających zabiegów.
Oferta TURNUSÓW REHABILITACYJNYCH to połączenie elementów rehabilitacji oraz relaksu z aktywnym wypoczynkiem. Indywidualnie dobierany program rehabilitacji, najnowocześniejszy sprzęt i wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów są podstawą do poprawy ogólnej sprawności, kondycji i powrotu do zdrowia.
 
Więcej informacji:
Mazowsze Medi SPA
Ustroń, ul. Stroma 6, tel. 33 857 72 71
mazowsze@mazowszemedispa.com
 
 
 
Opublikuj na:

data wydruku: czwartek, 17 czerwca 2021 roku 23:25:31
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=124&art_ID=2689