Czas na oddech. Pierwsza edycja Festiwalu Oddechu.
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Czas na oddech. Pierwsza edycja Festiwalu Oddechu już w kolejny weekend!

piątek, 2 lipca 2021

Czas na oddech. Pierwsza edycja Festiwalu Oddechu już w kolejny weekend! Już 10 i 11 lipca w Elektrowni Powiśle odbędzie się pierwsza w Polsce edycja Festiwalu Oddechu. To dwudniowe wydarzenie ukierunkowane na pracę z ciałem, emocjami w oddechu. W programie m.in. prelekcje, wykłady oraz zajęcia praktyczne. Wydarzeniu towarzyszy wakacyjna odsłona targów Jestem Slow, gdzie spotkamy blisko 100 marek autorskich.

Zwolnienie tempa to jedno z wielu wyzwań, z którym zmaga się współczesny człowiek. Nie potrafimy zredukować swoich obrotów, nie odmawiamy kolejnych zadań, cały czas dokądś pędzimy zapominając naładować baterie. Twórcy Festiwalu, Fundacja Grupy Slow, postanowiła skupić się na Oddechu. Dlaczego? Bo uważają, że to najlepsze narzędzie do zarządzania naszym potencjałem w dzisiejszym, dynamicznie zmieniającym się świecie.

“Pragniemy poszerzyć świadomość społeczeństwa, jednocześnie dać narzędzia do pracy, zadbania o własne zdrowie, spokój, relaks i stabilność. Nie ma lepszego momentu niż ten wydarzający się w tej chwili, aby zatrzymać się i dać sobie przestrzeń na świadomy oddech, który leczy i pozwala wysiąść z rozpędzonego pociągu. Zmiana zaczyna się od świadomej relacji z naszym oddechem". - przekonuje Izabela Miłosz, organizatorka wydarzenia.

Już w kolejny weekend, Elektrownia Powiśle będzie miejscem warsztatów. Tematy paneli/wykładów/warsztatów oscylują wokół pracy z ciałem, oddechem w ruchu, medytacji, jogi dla ciała, ducha i uśmiechu - to wszystko dla jeszcze lepszego połączenia z naszym prawdziwym potencjałem. W programie znajdziemy m.in:

  • Consciousness Movement (Michał Godlewski & Beniamin Citkowski)
  • Medytacja z Energią Żródła (Aneta Bilińska)
  • Trening Radosnego Życia (Marta Dębska)
  • Joga (Olga Nomejko)
  • Mandala oddechowa (Martą Grabowską /Dom Oddechu)
  • Tai chi (Lidia Bacińska)
  • "Odnajdź harmonię w sobie" (Margarita Pułról/ Organ Myślenia)
  • Stretch & release (Kama Nienałtowska)
  • Soul Body Fusion® z Izabelą Miłosz (kurs zakończony otrzymaniem certyfikatu)

UWAGA: Szczegółowe informacje na temat zajęć, prowadzących, oraz zapisach znajdziecie na wydarzeniu na fb. (Festiwal Oddechu #1: https://fb.me/e/T9SSZGho)

Czas na porządki i wakacyjne zakupy! Postaw na polską jakość.

Tegoroczny czerwiec rozpieszcza nas istnie letnią aurą. Utrzymujące się wysokie temperatury sprawiły, że wielu z nas z radością zabrało się za porządki w swoich szafach. Kupując nowe ubrania, warto postawić na ponadczasowe wzory i kroje, a przede wszystkim na wysoką jakość materiałów. Idealną okazją do poszukiwania wakacyjnych kreacji jest najbliższa edycji Jestem Slow.

Targi Jestem Slow to alternatywa dla wielkiego przemysłu, dla świata masowej i szybkiej produkcji i konsumpcji. Są nią małe, lokalne marki autorskie i ich rzemieślnicze produkty. Podczas najbliższej edycji 10 - 11 lipca na odwiedzających będzie czekać blisko sto, starannie wyselekcjonowanych wystawców. Zgodnie z zasadą #KupujLepszeProdukty klienci będą mogli nabyć: autorską odzież, naturalne kosmetyki, oryginalną biżuterię, akcesoria do jogi, kadzidła i świece, suplementy diety, oleje.

 

Kiedy i Gdzie?

Festiwal Oddechu #1 & Targi Jestem Slow #Wakacje

Kiedy: 10 - 11 lipca

Gdzie: Elektrownia Powiśle

Godziny otwarcia: sobota: 10.00 - 21.00, niedziela: 11:00 - 19:00

Wstęp FREE, Bezproblemowa możliwość poruszania się przez osoby niepełnosprawne.

Więcej informacji na wydarzeniach na FB:

Festiwal Oddechu #1: https://fb.me/e/T9SSZGho

Targi Jestem Slow #Wakacje: https://fb.me/e/2vRVDHWjy

 

Karolina M. Rutkowska

PR & Marketing

tel.: 790 311 984

email: marketing@grupaslow.pl

Grupa Slow (grupaslow.pl) to organizatorzy największych w Polsce targów modowych i lifestyle’owych Jestem Slow, Slow Marketu - wielokulturowego letniego targu kulinarnego oraz inicjatorzy Slow Akademii - edukacyjnych warsztatów skierowanych do małych i średnich firm.

Podczas swoich wydarzeń Grupa promuje trend i styl życia "slow" oraz mądre podejście do konsumpcji. Wydarzeniom towarzyszą hasła: #KupujLepszeUbrania, #KupujLepszeProdukty, #KupujLepszePrezenty, #KupujLepszeJedzenie, #ProjektantSlowFashion, #JestemSlow. Produkty slow kupisz również online https://jestemslow.pl/

Poza targami Jestem Slow i platformą internetową JestemSlow.pl swoje ulubione marki możesz kupić także stacjonarnie w butiku Jestem Slow Concept Store w Elektrowni Powiśle.

Więcej: fb.com/JestemSlow, instagram.com/JestemSlow

Wyszukiwarka Szkół Jogi

JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
Styl Życia
Polecamy
ABC Jogi
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
Partnerzy Portalu
Bądź w kontakcie