Wakacyjna Ashtanga Joga Z Beatą Darowską Nad Morzem 1-7/08/2021
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Wakacyjna Ashtanga Joga Z Beatą Darowską Nad Morzem 1-7/08/2021

Praktykujesz ashtanga joge, lub może dopiero chciałbyś spróbować tej dynamicznej formy jogi? Wybierz nasz wyjazd połączony z wypoczynkiem nad Bałtykiem w klimatycznej i spokojnej okolicy!

Pod okiem doświadczonej nauczycielki Beaty Darowskiej poznasz tajemnice ashtanga jogi. Codzienna praktyka jogi w połączeniu z atrakcjami jakie kryje w sobie urlop nad Morzem Bałtyckim pozwoli Ci odpocząć od hałasu miasta, a także odnaleźć harmonię i równowagę. Szum morza, zachwycająca przyroda i wszechobecny spokój zapewnią Ci prawdziwy relaks dla ciała i umysłu.

Joga będzie prowadzona na poziomie dostosowanym do każdego ucznia, dlatego zapraszamy wszystkich niezależnie od poziomu zaawansowania.Gdzie mieszkamy?


Centrum Jogi Margo

Obiekt posiada komfortowe i przytulne apartamenty oraz dużą salę do jogi o powierzchni 82 m².

Pyszne posiłki diety wegetariańskiej i wegańskiej serwowane są tylko ze świeżych, organicznych składników.

W budynku znajduje się również relaksująca strefa wellness. W jej skład wchodzi kryty basen z podgrzewaną wodą oraz sauna fińska. Centrum Jogi Margo dysponuje gabinetem masażu z dwoma specjalistycznymi łóżkami.

Ten wyjątkowy ośrodek zlokalizowany jest w urokliwym Karwieńskim Błocie. Ta niewielka nadmorska miejscowość może pochwalić się przepiękną, szeroką plażą długą na ponad 6 km. To idealne miejsce na spacery oraz wycieczki rowerowe. W okolicy położony jest leśny rezerwat przyrody "Widowo", który jest częścią Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Jego obszar stanowią fascynujące wydmy oraz nadmorskie bory i sosnowo-dębowe lasy.ASHTANGA JOGA to opracowana w latach 40. XX wieku w Indiach dynamiczna odmiana Hatha Yogi. Istotą tej praktyki jest synchronizacja oddechu z ruchem podczas wykonywania konkretnej sekwencji pozycji - asan. To najbardziej wszechstronny trening, więc doskonały dla osób, które oczekują wyzwań fizycznych dla swoich mięśni. Efektem praktykowania Ashtanga Jogi jest oczyszczone i uzdrowione silne ciało o dobrej kondycji oraz pięknej sylwetce. Ashtanga Joga to medytacja w ruchu.Prowadzi:

Beata Darowska - Beata praktykuje Ashtanga jogę od kilkunastu lat. Doświadczona nauczycielka, uczennica Johna Scotta, od wielu lat asystuje mu na jego warsztatach i kursach w wielu krajach na świecie. Obecnie jest certyfikowanym przez niego nauczycielem na poziomie RYT 500.

Beata uczy na co dzień Ashtangi Jogi w Akademii Ruchu we Wrocławiu. Kształci nowych nauczycieli Ashtangi Vinyasy Jogi na poziomie RYT 200.

Jest stale zapraszana do prowadzenia warsztatów i kursów w Polsce i za granicą.


Termin: 1-7.08.2021

Koszt: 1990 zł

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na liście uczestników jest wpłata zadatku w wysokości 500 zł.


Zapisy przez formularz w wydarzeniu:& https://akademiaruchu.com.pl/wakacyjna-ashtanga-joga-z-beata-darowska-nad-morzem-1-7-8-14-08-2021/


Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

ABC Jogi
Polecamy
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi