Sesja relaksacyjna gongów i mis tybetańskich w chustach 23.01.2021
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


Sesja relaksacyjna gongów i mis tybetańskich w chustach 23.01.2021

  • 23 stycznia 2021
 
 Terapia dĽwiękami to czę¶ć starożytnej sztuki lekarskiej znanej od pięciu tysięcy lat. U podstaw masażu dĽwiękiem stoi dawne przekonanie, że odpowiedni dĽwięk oddziałuje harmonizuj±co na każd± komórkę ciała, przywracaj±c jej prawidłow± częstotliwo¶ć. To częstotliwo¶ć wła¶ciwa dla stanu, gdy czujemy się zdrowi, szczę¶liwi i żyjemy w zgodzie z sob±, często zakłócana przez codzienny stres.
 Przebywanie w chu¶cie podczas koncertu ułatwi oraz pogłębi osi±gany relaks. Dodatkowo, wsparcie ciała na chu¶cie, uwolni napięcie mię¶niowe oraz odci±ży kręgosłup. Przebywanie w chu¶cie podczas koncertu pogłębia odprężenie i daje uczucie opiekuńczego obejmowania…. Ciało może oddać całkowicie swój ciężar, uwalniaj±c napięcia na wielu poziomach.
Terapia dĽwiękiem od wieków pomaga ludziom cieszyć się zdrowiem, pełni± życia i harmoni±. W trakcie koncertu uczestnicy będ± leżeć w wygodnej pozycji. Fala dĽwiękowa będzie regenerować, relaksować, odprężać, wyciszać nasze ciała i umysły. DĽwięk mis i gongów poprowadzi nas w niezwykł± podróż w GŁˇB SIEBIE.
Słuszno¶ć i skuteczno¶ć tych starożytnych teorii została w naszych czasach potwierdzona przez szereg badań naukowych. Terapię dĽwiękiem wykorzystuje się obecnie przy leczeniu i profilaktyce wielu schorzeń, szczególnie o podłożu psychosomatycznym. W niektórych krajach europejskich seanse terapii dĽwiękiem s± przepisywane na receptę i refundowane.

CO ZYSKASZ?
✔ relaks
✔ balans pomiędzy ciałem fizycznym, a duchowym
✔głębokie wyciszenie umysłu
✔ uwolnienie od stresu, napięcia emocjonalnego i gonitwy my¶li
rozluĽnienie ciała i oczyszcza umysł z negatywnych emocji
✔ rozluĽnienie ciała
✔ oczyszczenie umysłu z negatywnych emocji
✔ czas tylko dla Ciebie
 
 Ewa Majerska – absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie, autorka artykułów i audycji radiowych na temat muzykoterapii. Od 2013 roku zajmuje się propagowaniem jogi w Polsce.
 
 CENA :
CAŁO¦Ć : 85 zł
(proszę klikn±ć w kafelek z zajęciami w grafiku)
 
CO ZABRAĆ:
– własn± matę (lub można nabyć matę na miejscu)
– wygodny strój
– skarpetki: w szkole chodzimy bez butów
 
 UWAGA! ILO¦Ć MIEJSC OGRANICZONA – TYLKO 10 OSÓB.
 
 Miejsce: JOGA ŻOLIBORZ
 ul. Rydygiera 19d, Domofon 1313/lok U13, 01-793 Warszawa
 
Informacje: tel. 732 999 400
a.kunicka@joga-joga.pl

Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Maja 2021
Następne
PW¦CPSN
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
LikeSoft