Warsztat z Beat± Darowsk± - Ashtanga Vinyasa Yoga 17/10/2020
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


Warsztat z Beat± Darowsk± - Ashtanga Vinyasa Yoga 17/10/2020

  • 17 paďż˝dziernika 2020
Gor±co zapraszamy na wyj±tkowy warsztat z Beat± Darowsk± poruszaj±cy temat Ashtanga Vinyasa Jogi.

Je¶li Ashtanga Joga kojarzy ci się wył±cznie z dynamiczn± praktyk± asan, to ten warsztat pozwoli ci dostrzec jej medytacyjny charakter, co wpłynie na pogłębienie twojej praktyki i lepsze jej zrozumienie.
Poznasz tradycyjn± metodę rozliczania pozycji używanej przez Patthabiego Joisa, a tym samym otrzymasz narzędzie do lepszego zrozumienia samego siebie.
Dzięki omówieniu pojęcia vinyasa, rozumianej jako ruch skoordynowany z oddechem, dowiesz się jak praktykować płynnie ciesz±c się każd± asan±. Beata, będ±c do¶wiadczon± nauczycielk±, poda Ci wskazówki techniczne dotycz±ce sposobu wykonania poszczególnych, wybranych pozycji, które, pozwol± Ci wykonywać je w sposób bardzo bezpieczny, unikaj±c kontuzji.
Dowiesz się również czym jest Yoga Chikitsa, czyli joga terapeutyczna, by móc osi±gn±ć jak najwięcej korzy¶ci wynikaj±cych z jej praktykowania.
Zajęcia s± przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych praktyk± Ashtangi Yogi niezależnie od stopnia zaawansowania.

PLAN WARSZTATU:
10:00 – 11:30 – Praktyka – Prowadzona pierwsza seria Ashtanga Jogi
12:00 – 13:30 – Teoria – pojęcie vinyasy w ujęciu Ashtangi oraz joga terapeutyczna
14:00 – 16:00 – Omówienie technicznych aspektów wykonywania wybranych pozycji

TERMIN: 17.10.2020 (Sobota)
GODZINY: 10:00 – 16:00
LOKALIZACJA: Joga Klub, Chałubińskiego 8, Warszawa
CENA: 180 zł

ZAPISY I REZERWACJA MIEJSCA:

Warunkiem i rezerwacj± miejsca jest zgłoszenie chęci udziału
📩 mailowo: jogaklub@jogaklub.pl,
☎ telefonicznie: 885038605 lub
🏠 na miejscu w recepcji Joga Klub oraz
💰 opłata cało¶ci kwoty (180zł).

*Warunkiem realizacji warsztatu jest zebranie grupy minimum 8 osób. Je¶li nie zbierze się wystarczaj±ca liczba osób, będziemy zmuszeni odwołać warsztat. Wtedy zwracamy cał± kwotę zapisanym uczestnikom.

PROWADZI:
Beata Darowska - Od wielu lat zainteresowana kultur± Dalekiego Wschodu, Beata rozpoczęła swoj± podróż w gł±b siebie poprzez praktykę Aikido. Będ±c aktywn± fizycznie i siln±, ale także kieruj±c się intuicj±, d±żyła do znalezienia praktyki, która nie tylko stanowi wyzwanie dla ciała, ale także dotyka rozwoju wewnętrznego. Po drodze był także taniec jako forma ekspresji … Ale to joga stała się jej drog±.
Beata uznaje znaczenie duchowych poszukiwań. Umysł i ciało s± nierozł±czne. Wej¶cie na matę dało jej poczucie pełni. Ujawniło ograniczenia umysłu i ciała, a jednocze¶nie zachęciło do przekraczania tych ograniczeń. Jak sama twierdzi, Ashtanga jest bardzo wymagaj±ca. Wymaga czasu i cierpliwo¶ci.
Beata przez kilka lat ćwiczyła pilnie, podróżuj±c po ¶wiecie, szukaj±c nauczyciela i mentora, który by j± prowadził. Miała szczę¶cie spotkać na swojej drodze i praktykować u bardzo dobrych nauczycieli: Lino Miele, Nancy Gilgoff, Prem Carlisi, Rolf Neikutenn i innych. Kiedy jednak poznała Johna Scotta, poł±czenie i więĽ były natychmiastowe. Niedługo po tym jak ukończyła u Johna kurs nauczycielski na poziomie RYT 200 zaczęła mu asystować na jego warsztatach i kursach w wielu krajach na ¶wiecie. Obecnie jest certyfikowanym przez niego nauczycielem na poziomie RYT 500.
Beata uczy na co dzień Ashtangi Jogi w Akademii Ruchu we Wrocławiu.
Kształci nowych nauczycieli Ashtangi Vinyasy Jogi na poziomie RYT 200.
Jest stale zapraszana do prowadzenia warsztatów i kursów w Polsce i za granic±.
Będ±c bardzo do¶wiadczonym nauczycielem, pozostaje pokorna i uczy z wielk± uwag± i oddaniem. To poczucie bycia zauważonym. Bez względu na dzień czy konkretn± praktykę, któr± wybierasz, masz poczucie, że jest tam dla Ciebie, aby pomóc i prowadzić. Prawdziwa jako¶ć nauczyciela uchwycona w miłej i łagodnej istocie.

Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Maja 2021
Następne
PW¦CPSN
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
LikeSoft