Ashtanga Vinyasa Joga (TTC 200 godzin) z Beat± Darowsk± 5.01-24.10.2021
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


Ashtanga Vinyasa Joga (TTC 200 godzin) z Beat± Darowsk± 5.01-24.10.2021

Mamy przyjemno¶ć zaprosić na kolejn± i oczekiwan± edycję kursu nauczycielskiego Ashtanga Vinyasa Joga (TTC 200 godzin) prowadzonego przez Beatę Darowsk±

Beata jest blisk± uczennic±, asystentk± Johna Scotta i została wyznaczona, by ten kurs w jego imieniu i z jego aprobat± poprowadzić.
Kurs jest skierowany do osób praktykuj±cych cał± Pierwsz± Serię (minimum 2 lata praktyki, nie jest konieczne wykonywanie pełnej wersji wszystkich pozycji), którzy chcieliby uczyć metod± Ashtanga Vinyasa Jogi a także do osób już ucz±cych, ale potrzebuj±cych poszerzyć soj± wiedzę.
Bycie nauczycielem jest wielkim przywilejem i odpowiedzialno¶ci±.
Je¶li czujesz, tak jak Beata, potrzebę pomagania innym, ten kurs dostarczy Ci wszystkich niezbędnych narzędzi, aby zostać dobrym nauczycielem.
Podczas całego kursu dowiesz się, jak bezpiecznie wykonywać i uczyć wszystkich pozycji z Pierwszej Serii Ashtanga Vinyasa Jogi, poznasz ich działanie i znaczenie.
Beata czuje się odpowiedzialna, aby nauczyć Cię indywidualnego podej¶cia do każdego ucznia, poprzez naukę wielu różnych korekt dla każdej asany, aby¶ mógł z powodzeniem uczyć zarówno pocz±tkuj±cych, jak i bardziej zaawansowanych.
Beata będzie głównym nauczycielem na tym kursie.
Dzięki swojemu entuzjazmowi i zaangażowaniu, przeprowadzi Cię przez proces nauki i dołoży wszelkich starań, aby¶ zrozumiał i przyswoił cały materiał.
Zajęcia z anatomii jogi prowadzone przez Małgorzatę Kobus-Kwiatkowsk±, filozofii jogi oraz ajuwerdy prowadzone przez Piyusha Mittala, pranajamy, oraz podstaw marketingu będ± integraln± czę¶ci± tego kursu.
Liczba osób na kursie jest ograniczona.

Po jego ukończeniu każda osoba będzie potrafiła uczyć Ashtanga Vinyasa Jogi z głębokim poczuciem pewno¶ci siebie i wiedzy. Beata zapewni wszystkim indywidualne wsparcie.
Wszyscy uczestnicy kursu otrzymaj±, za zgod± Johna, jego materiały do nauki w formie podręcznika.
Ukończenie kursu nauczycielskiego, zakończone zdanym egzaminem, będzie potwierdzone certyfikatem podpisanym i uznawanym przez Johna Scotta.


O Beacie Darowskiej:

Założycielka Akademii Ruchu we Wrocławiu.

Od wielu lat zainteresowana kultur± Dalekiego Wschodu, Beata rozpoczęła swoj± podróż w gł±b siebie poprzez praktykę Aikido. Będ±c aktywn± fizycznie i siln±, ale także kieruj±c się intuicj±, d±żyła do znalezienia praktyki, która nie tylko stanowi wyzwanie dla ciała , ale także dotyka rozwoju wewnętrznego. Po drodze był także taniec jako forma ekspresji … Ale to joga stała się jej drog±.
Beata uznaje znaczenie duchowych poszukiwań. Umysł i ciało s± nierozł±czne. Wej¶cie na matę dało jej poczucie pełni. Ujawniło ograniczenia umysłu i ciała, a jednocze¶nie zachęciło do przekraczania tych ograniczeń. Jak sama twierdzi, Ashtanga jest bardzo wymagaj±ca. Wymaga czasu i cierpliwo¶ci.
Beata przez kilka lat ćwiczyła pilnie, podróżuj±c po ¶wiecie, szukaj±c nauczyciela i mentora, który by j± prowadził. Miała szczę¶cie spotkać na swojej drodze i praktykować u bardzo dobrych nauczycieli: Lino Miele, Nancy Gilgoff, Prem Carlisi, Rolf Neikutenn i innych. Kiedy jednak poznała Johna Scotta, poł±czenie i więĽ były natychmiastowe. Niedługo po tym jak ukończyła u Johna kurs nauczycielski na poziomie RYT 200 zaczęła mu asystować na jego warsztatach i kursach w wielu krajach na ¶wiecie. Obecnie jest certyfikowanym przez niego nauczycielem na poziomie RYT 500.

Beata uczy na co dzień Ashtangi Jogi w Akademii Ruchu we Wrocławiu.
Kształci nowych nauczycieli Ashtangi Vinyasy Jogi na poziomie RYT 200.
Jest stale zapraszana do prowadzenia warsztatów i kursów w Polsce i za granic±.

Będ±c bardzo do¶wiadczonym nauczycielem, pozostaje pokorna i uczy z wielk± uwag± i oddaniem. To poczucie bycia zauważonym. Bez względu na dzień czy konkretn± praktykę, któr± wybierasz, masz poczucie, że jest tam dla Ciebie, aby pomóc i prowadzić. Prawdziwa jako¶ć nauczyciela uchwycona w miłej i łagodnej istocie.


Kurs będzie prowadzony w 4 modułach*:
Moduł 1: 5-10.01.2021
Moduł 2: 2 - 7.03.2021
Moduł 3: 1 - 6.05.2021
Moduł 4: 19 - 24.10.2021

Całkowity koszt: 7800zł
Gwarancj± miejsca na kursie jest wpłata zadatku w wysoko¶ci 1500zł


Zapisy przez formularz: https://akademiaruchu.com.pl/strefa-klienta/


Prowadz±cy:

Małgorzata Kobus-Kwiatkowska - Magister fizjoterapii, broniła pracy „Analiza ruchomo¶ci kręgosłupa i stawów biodrowych u kobiet i mężczyzn praktykuj±cych Ashtanga Vinyasa Jogę” na Wrocławskim Uniwersytecie Medycznym. Nauczycielka jogi Ashtanga Vinyasa, certyfikowana przez Yoga Alliance. Założycielka kanału na YouTube „Anatomia Jogi w praktyce”, w którym opowiada o ¶wiadomej pracy z własnym ciałem podczas praktyki asan. Studentka podyplomowych studiów „Psychosomatyczne praktyki jogi” na AWF we Wrocławiu. Prowadzi warsztaty i kursy doszkalaj±ce dla nauczycieli jogi. Wła¶cicielka Studio Anatomia Jogi w Lubinie.

Piyush Mittal - nauczyciel jogi i ajurwedy, wykładowca, inicjator, autor i współautor licznych warsztatów oraz kursów instruktorskich (m.in. na instruktora jogi klasycznej, na konsultanta i terapeutę ajurwedy). Uczeń mistrza Chandra Mohan Bhandari’ego, mianowanego ambasadorem jogi na ¶wiecie, od którego uzyskał i bezustannie otrzymuje duchow± wiedzę na temat medytacji, pranajamy, marma terapii i mindfulness. Założyciel i prezes Nirmala.pl Instytut Jogi i Ajurwedy (od 2017 roku). Absolwent Politechniki Warszawskiej na Wydziale Informatyki i Zarz±dzania.
Jogę praktykuje od 35 lat.
Według niego „JOGA TO PRZEDE WSZYSTKIM TWOJA DROGA DO SIEBIE PRZEZ SIEBIE”
Ma do¶wiadczenie w przekazywaniu głębi indyjskiej sztuki dbania o ciało, umysł i duszę. Zdobywał je między innymi jako organizator ponad 150 warsztatów i kursów (w latach 2012-2019) oraz czterech Międzynarodowych Naukowych Konferencji Jogi i Ajurwedy (w latach 2013-2017), których partnerem było Ministerstwo Jogi, Ajurwedy i Naturoterapii (AYUSH) w Indiach; także jako prezes Centrum Jogi i Ajurwedy im. Bhandari’ego (w latach 2013-2017) oraz Instytutu Jogi i Ajurwedy w Sulisławiu.
Potrafi przystępnie przekazać głębok± wiedzę zawart± w Wedach, Upaniszadach, Bhagawadgicie i Jogasutrach, któr± uzyskuje od Swami Sarvapriyananda. Posiada zdolno¶ć poł±czenia wiedzy jogi i ajurwedy. Wychodzi z założenia, że joga to opis człowieka ”kim on jest”, natomiast ajurweda stanowi „instrukcję obsługi” dla niego, pokazuje jak używać swojego ciała fizycznego i subtelnego oraz jak je ”konserwować, serwisować i w razie potrzeby naprawiać”.
Współpracował z doktorami Ajurwedy Dhananji Nanayakkar i Kushanem Pathiran±, z którymi przeprowadził kursy Konsultanta Ajurwedy. Wykładał również mindfulness na studiach podyplomowych Holistyczne Zarz±dzanie Kapitałem Ludzkim. Prowadził zajęcia z jogi i ajurwedy na studiach podyplomowych Holistyczne Zarz±dzanie Samorozwojem. Joga i ajurweda dla kadry menadżerskiej na Politechnice Opolskiej.


*W przypadku konieczno¶ci zamknięcia szkoły w zwi±zku z sytuacj± epidemiczn±zastrzegamy możliwo¶ć przesunięcia terminów zjazdów po konsultacji z uczestnikami lub przeprowadzenia czę¶ci zajęć online.

Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Maja 2021
Następne
PW¦CPSN
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
LikeSoft