Listopadowa regeneracja: Ashtanga Yoga & Trekking
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


Listopadowa regeneracja: Ashtanga Yoga & Trekking

Listopadowa regeneracja: Ashtanga Yoga & Trekking 11 - 15.11.2020

Zapraszamy na wyj±tkowy wyjazd ł±cz±cy dwie pasje. Poza praktyk± Ashtanga Vinyasa Jogi pod okiem naszych dwóch nauczycielek Emilki oraz Diany czeka Was spotkanie z natur± podczas trekkingów po magicznych Karkonoszach. To niezwykłe poł±czenie dynamicznej praktyki jogi z magi± górskiej przyrody pozwoli nie tylko głęboko się zrelaksować, ale również nabrać energii na nadchodz±c± zimę.

Zapraszamy wszystkich ceni±cych sobie aktywny wypoczynek w otoczeniu górskich krajobrazów i pysznego jedzenia. Zajęcia z Ashtanga Vinyasa Joga oraz wieczorne warsztaty poprowadz± dwie do¶wiadczone nauczycielki jogi. Wyjazd idealny dla osób praktykuj±cych jogę, jak również tych zupełnie pocz±tkuj±cych.

W programie:
• Codzienna poranna praktyka ashtanga Vinyasa jogi prowadzona przez dwie nauczycielki
• Wegańskie/Wegetariańskie posiłki
• Wieczorne zajęcia warsztatowe jogi
• Trekking po okolicznych górach

Miejsce:
Villa Sattva - w malowniczej dolinie, wzdłuż potoku Wrzosówka, u podnóża ¦nieżnych Kotłów na styku szlaków turystycznych prowadz±cych w Karkonosze położony jest Jagni±tków. Villa Sattva położona jest na szlakach wiod±cych w Karkonosze. St±d można się udać w wyższe partie gór np. ¦nieżne Kotły, a następnie grani± w kierunku ¦nieżki lub Szrenicy, a także w niższe partie gór położone w lesie bukowo - dębowym. Kuchnia serwuje tylko potrawy wegetariańskie oparte na naukach ajurwedy z zastosowaniem orientalnych przypraw.

Adres: ul. Michałowicka 13, Jagni±tków (blisko Szklarskiej Poręby)

Data: 11 - 15.11.2020

Koszt: 1200 zł

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na li¶cie uczestników jest wpłata zadatku w wysoko¶ci 500 zł.

Zapisy: https://akademiaruchu.com.pl/strefa-klienta/

Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Maja 2021
Następne
PW¦CPSN
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
LikeSoft