Kurs Ashtanga Joga dla pocz±tkuj±cych 21.09- 16.10/2020
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


Kurs Ashtanga Joga dla pocz±tkuj±cych 21.09- 16.10/2020

Zawsze chciałe¶ rozpocz±ć praktykę jogi, ale nie wiesz jak się za to zabrać? A może masz już jakie¶ do¶wiadczenie, ale chcesz uporz±dkować i pogłębić swoj± wiedzę?
Postaw na kurs dynamicznej Ashtanga jogi dla pocz±tkuj±cych!
Kurs został stworzony dla wszystkich osób, które chciałyby zapoznać się z praktyk± Ashtanga jogi od podstaw, bez względu na poziom zaawansowania – jogę może praktykować każdy! Praktykę zaczynamy od zera. Pracuj±c w małej grupie, pod okiem dwójki do¶wiadczonych nauczycielek nauczymy się krok po kroku, jak prawidłowo wykonać poszczególne pozycje. Dowiemy się czym jest vinyasa, drishi i bandha oraz w jaki sposób wła¶ciwie oddychać podczas praktyki. Zajęcia zaczniemy od prostych łagodnych pozycji, następnie stopniowo będziemy zwiększać ich ilo¶ć i intensywno¶ć. Podczas kursu dokładnie omówimy powitania słońca, wszystkie pozycje stoj±ce z pierwszej serii oraz sekwencję końcow±.

Co zyskujesz?
1) Indywidualne podej¶cie i wsparcie nauczyciela na każdym kroku,
2) Bezpieczn± praktykę,
3) Poznanie jogi od podstaw,
4) Chwilę na odstresowanie się i wyciszenie,
5) Motywację do dalszej praktyki!

W razie jakichkolwiek pytań lub w±tpliwo¶ci uczestnicy będ± mogli każd± kwestię skonsultować z prowadz±cym nauczycielem.
Stosuj±c indywidualne podej¶cie przygotujemy Cię do rozpoczęcia regularnej praktyki w głębokiej ¶wiadomo¶ci własnego ciała.

Data: 21.09 - 16.10.2020 (8 spotkań)
Koszt: 250 zł
Kiedy: Poniedziałki i pi±tki // 19:00 – 20:00

Prowadz±cy:
Emilia Jaworska – prowadzi zajęcia Ashtanga Jogi Mysore. Już podczas pierwszego spotkania z jog± w Akademii Ruchu, wiedziała, że ta praktyka zago¶ci w jej życiu na stałe. Ashtanga Mysore to dla niej możliwo¶ć spotkania się z sam± sob±. Skonfrontowania się z wewnętrznymi lękami, słabo¶ciami, a także rado¶ciami. Ukończyła kurs nauczycielski TTC Ashtanga Vinyasa Yoga z Beat± Darowsk±. Od tego czasu wci±ż poszerza swoj± wiedzę dzięki warsztatom m.in. z Johnem Scottem oraz Stu Girlingiem, a także na studiach podjętych na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Gosia Sobolewska – praktykuje Ashtanga Vinyasa Jogę już kilka lat. Od zawsze w Akademii Ruchu pod opiek± Beaty Darowskiej i Eweliny Budzowskiej. Ukończyła kurs nauczycielski TTC 200H Ashtanga Vinyasa Yoga z Beat± Darowsk±. Swoje umiejętno¶ci podnosi, uczestnicz±c także w licznych warsztatach prowadzonych m.in. przez Basię Lipsk±, Nancy Gilgoff, Manju Joisa i Johna Scotta.
Zapisy przez formularz: https://akademiaruchu.com.pl/strefa-klienta/

Regulamin kursu:
1. W razie rezygnacji z uczestnictwa nie dokonujemy zwrotów opłaconego kursu.
2. W razie nieobecno¶ci na kursie, opłaconego karnetu nie można wykorzystać w ramach innych wydarzeń organizowanych w Akademii Ruchu

Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Maja 2021
Następne
PW¦CPSN
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
LikeSoft