ZŁAP BALANS! POZYCJE BALANSOWE W PRAKTYCE JOGI 12/09/2020
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


ZŁAP BALANS! POZYCJE BALANSOWE W PRAKTYCE JOGI 12/09/2020

Złap balans!

Serdecznie zapraszamy na warsztaty, podczas których bliżej przyjrzymy się pozycjom balansowym w praktyce jogi. Szukanie równowagi w pozycji na macie, tak jak w życiu codziennym często przysparza licznych problemów. W trakcie trwania warsztatów wspólnie spróbujemy znaleĽć odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego pozycje wymagaj±ce równowagi sprawiaj± nam tyle problemu?”

Dzięki uczestnictwie w warsztatach:

– pogłębisz swoj± wiedzę teoretyczn± i praktyczn±
– zwiększysz swoj± ¶wiadomo¶ć pracy i ustawienia ciała w pozycjach balansowych
– poznasz ćwiczenia zwiększaj±ce elastyczno¶ć i siłę, które pomog± Ci złapać równowagę.

Warsztaty zostały stworzone zarówno dla osób rozpoczynaj±cych swoj± przygodę z jog±, jak i zaawansowanych. Wspólnie pobawimy się asanami takimi jak: Bakasana (pozycja kruka), Pincha Mayurasana (pozycja pióra pawia/stanie na przedramionach), Bhujapidasana czy Utthita Hasta Padangustasana.

Zapraszamy na warsztaty, na których nie tylko będziesz się ¶wietnie bawił, ale również zyskasz szerok± wiedzę!

Data: 12.09.2020

Godzina: 11:30-14:30

Koszt: 70zł

Zapisy: https://akademiaruchu.com.pl/strefa-klienta/

Prowadz±ca:

Emilia Jaworska – prowadzi zajęcia Ashtanga Jogi Mysore. Już podczas pierwszego spotkania z jog± w Akademii Ruchu, wiedziała, że ta praktyka zago¶ci w jej życiu na stałe. Ashtanga Mysore to dla niej możliwo¶ć spotkania się z sam± sob±. Skonfrontowania się z wewnętrznymi lękami, słabo¶ciami, a także rado¶ciami. Ukończyła kurs nauczycielski TTC Ashtanga Vinyasa Yoga z Beat± Darowsk±. Od tego czasu wci±ż poszerza swoj± wiedzę dzięki warsztatom m.in. z Johnem Scottem oraz Stu Girlingiem, a także na studiach podjętych na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.


Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Maja 2021
Następne
PW¦CPSN
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
LikeSoft