WARSZTAT METODˇ FELDENKRAISA Z JACKIEM PASZKOWSKIM. STARZYNA W PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


WARSZTAT METODˇ FELDENKRAISA Z JACKIEM PASZKOWSKIM. STARZYNA W PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

 Na zakończenie lata zapraszam tym razem do Starzyny, tam gdzie lato w tym roku tak pięknie witali¶my.

Jak zawsze będ± to 4 dni warsztatowe, zaczynamy kolacj± w ¶rodę 9 wrze¶nia, a zajęcia zaczynamy w czwartek po ¶niadaniu.

Zrobimy w czwartek 4 lekcje

pi±tek 2 lekcje a popołudnie wolne

sobota 4 lekcje

niedziela 2 lekcje i kończymy obiadem

Jak zawsze będ± to urozmaicone lekcje, nie zabraknie minimalistycznych lekcji prowadz±cych nas w gł±b siebie, jak i obszerniejszych lekcji, czasem dynamicznych w których z ruchem wychodzimy w przestrzeń zewnętrzn±.


Warsztat jest dla wszystkich chętnych, pocz±tkuj±cych i tych którzy już Metodę Feldenkraisa znaj±. Dla tych którzy robi± to dla siebie jak i tych którzy poza prac± własn±, pragn± wykorzystać zdobyt± wiedzę w pracy z innymi. Na warsztatach będzie dużo czasu na pracę wlasn±, to prawdziwie transformuj±ce nasz± motorykę do¶wiadczenie. Będzie też czas na rozmowy, dzielenie się własnymi do¶wiadczeniami (dla chętnych :) jak i pytania dotycz±ce metody, pracy w tym formacie edukacji somatycznej i gdziekolwiek jeszcze ciekawo¶ć nas zaprowadzi. Czas wgl±du i wymiany.
Dla chętnych udostępniam nagrania podobnych lekcji do tych które zrobimy na warsztacie (chyba że będę nagrywał, wtedy będzie to dokładnie zapis warsztatu). Nagrania pomagaj± po warsztacie pogłębić proces i utrwalić efekty. Pozwalaj± też nie martwić się o to czy zapamiętamy konkretne sekwencje ruchów, gdyby¶my chcieli do nich potem sięgn±ć i korzystać dla siebie czy też w pracy z innymi.

No i jest czas wolny. Cisza i spokój i wspaniała atmosfera, któr± tworz± Małgosia i Andrzej, gospodarze Starzyny. Okolica jest wymarzona do spacerów, wycieczek rowerowych (puste drogi asfaltowe i nieskończona ilo¶ć dróg le¶nych). Na miejscu jest basen a dla miło¶ników tenisa mamy do dyspozycji kort tenisowy.

3 posiłki bezmięsne

¶niadanie zwykle płatki z owocami plus chleb z dodatkami

na obiad będzie drugie danie z dodatkami

na kolację zupa plus chleb z dodatkami

Cena za sam pobyt z jedzeniem 150 zł za dzień od osoby (z czego 15 zł wpłacane jest do mnie razem z zaliczk± a reszta czyli 135 zł gospodarzom na miejscu - można też na konto gospodarzy)

Cena za warsztat 480 zł

Rezerwację potwierdza wpłata zaliczki 200 zł na konto 87 1140 2004 0000 3102 3404 7817
reszta na miejscu, lub przelewem przed warsztatem.
masz pytania? Dzwoń lub pisz 606 832 328 lub jacek@metoda-feldenkraisa.pl
zapraszam serdecznie Jacek Paszkowski

Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Maja 2021
Następne
PW¦CPSN
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
LikeSoft