Zajęcia Jogi Online
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


Zajęcia Jogi Online

Czy tak jak my stęsknili¶cie się za wspóln± praktyk±? Je¶li tak to zapraszamy was do uczestnictwa w z zajęciach online z Ashtanga Jogi, Vinyasa Flow Jogi i Yin Jogi, które będ± odbywać się na platformie Zoom. Zapewniamy małe grupy uczestników.

Osoby zaawansowane zapraszamy na zajęcia Mysore oraz Pierwszej i Drugiej  Serii Prowadzonej. Ashtanga doda wam potrzebnej energii, wzmocni i odpręży całe ciało. A wyciszenie i relaks zapewni Yin Joga. Proponujemy wam też regeneruj±c± Vinyasa Flow Jogę, zajęcia skierowane dla pocz±tkuj±cych jak i zaawansowanych w praktyce.

Kiedy?

Zapraszamy na zajęcia poranne w tygodniu o 7:30, a także we na wieczorn± praktykę Vinyasa Flow we wtorek o 17:30. Z zajęć weekendowych proponujemy sobotni± Drug± Serię Prowadzon± o 9:00 oraz Yin Jogę w niedzielę o 9:00.

Cennik:

4 x OPEN (4 wej¶cia na dowolne zajęcia) w cenie 50zł

OPEN ALL (karnet tygodniowy na wszystko) w cenie 70zł

1x OPEN (Wej¶cie jednorazowe) w cenie 15zł

Warunkiem koniecznym jest wcze¶niejsza wpłata i wysłanie potwierdzenia przelewu drog± mailow± na adres info@akademiaruchu.com.pl

Po otrzymaniu wpłaty, 30 minut przed planowanymi zajęciami wy¶lemy link do udziału w spotkaniu. Na zajęcia poranne o 7:30 można zapisywać się do godziny 22:00 dnia poprzedzaj±cego zajęcia.

 

Zapisy: https://akademiaruchu.com.pl/strefa-klienta/


Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Maja 2021
Następne
PW¦CPSN
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
LikeSoft