Pokochaj swoje biodra:pozycje otwieraj±ce biodra w praktyce jogi
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


Pokochaj swoje biodra:pozycje otwieraj±ce biodra w praktyce jogi 11/07/2020

Zapraszamy na lipcowe warsztaty z otwierania bioder w Akademii Ruchu!

Warsztaty te zostały stworzone dla wszystkich osób praktykuj±cych jogę i nie tylko. Siedz±cy tryb życia, tak powszechny w teraĽniejszych czasach, predysponuje do gromadzenia się napięcia w okolicy bioder. Praca w tej okolicy wi±że się nie tylko z rozci±ganiem mię¶ni, ale również uwolnieniem emocji.

Podczas trwania warsztatu pogłębimy wiedzę z zakresu budowy i pracy bioder. Wspólnie przyjdziemy przez sekwencję ćwiczeń przygotowuj±cych nasze ciało do wykonania pozycji takich jak: Baddha Konasana (pozycja szewca), Malasana (pozycja girlandy) oraz sekwencja gołębi. Intensywno¶ć wszystkich pozycji będzie indywidualnie dobierana do każdego uczestnika. Warsztaty zakończymy relaksem w pozycjach wspomagaj±cych otwieranie bioder. Dzięki uczestnictwie w warsztatach poznasz liczne pozycje i przede wszystkim pokochasz swoje biodra!

Data: 11.07.2020
Godzina: 11:30-14:30
Koszt: 70 zł

Zapisy: https://akademiaruchu.com.pl/strefa-klienta/

Prowadz±ca: Emilia Jaworska – prowadzi zajęcia Ashtanga Jogi Mysore. Już podczas pierwszego spotkania z jog± w Akademii Ruchu, wiedziała, że ta praktyka zago¶ci w jej życiu na stałe. Ashtanga Mysore to dla niej możliwo¶ć spotkania się z sam± sob±. Skonfrontowania się z wewnętrznymi lękami, słabo¶ciami, a także rado¶ciami. Ukończyła kurs nauczycielski TTC Ashtanga Vinyasa Yoga z Beat± Darowsk±. Od tego czasu wci±ż poszerza swoj± wiedzę dzięki warsztatom m.in. z Johnem Scottem oraz Stu Girlingiem, a także na studiach podjętych na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Maja 2021
Następne
PW¦CPSN
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
LikeSoft