WARSZTAT METODˇ FELDENKRAISA Z JACKIEM PASZKOWSKIM. STARZYNA W PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ 20-24.05.2020
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


WARSZTAT METODˇ FELDENKRAISA Z JACKIEM PASZKOWSKIM. STARZYNA W PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ 20-24.05.2020

20 maja 2020 – 24 maja 2020 / Starzyna Puszcza Białowieska
Wyjazdowy warsztat Meotd± Feldenkraisa


Zapraszam na 4 dniowy warsztat do Puszczy Białowieskiej

POPRZEZ DELIKATNY RUCH DO ZNALEZIENIA SIŁY W SOBIE

Warsztat z ruchowego punktu widzenia będzie po¶więcony głównie obszarowi miednicy, bioder i pleców. Jak zawsze w Metodzie Feldenkraisa pracujemy ze sob± w cało¶ci nie dziel±c na kawałki. Takie izolowanie i my¶lenie o tylko jakim¶ fragmencie ciała jest nienaturalne i nie pomaga odnaleĽć w sobie łatwego lekkiego i zdrowego ruchu. Zatem pracuj±c z jak±kolwiek czę¶ci± ciała zawsze w tle jest cało¶ć i jak to co robimy wi±że się z cał± reszt±. Będ± zarówno bardzo małe, minimalistyczne ruchy które pozwol± nam odkryć swoj± wewnętrzn± przestrzeń, tę która jest Ľródłem ruchu i wszelkich naszych działań. Z tej małej (choć często wydaje się że ogromnej) przestrzeni będziemy wychodzić w dal, sięgać, poza jej granice. Poznamy wiele ciekawych, nowych, przyjaznych ruchów, które pozwol± odkryć na nowo jak to jest poruszać się z dziecięc± lekko¶ci± i łatwo¶ci±

Warsztaty s± dla wszystkich tych, którzy chc± się rozwijać, poznać lepiej, poruszać sprawniej, lżej, zdrowiej. Niezależnie od wieku, poziomu sprawno¶ci fizycznej każdy jest mile widziany i odniesie korzy¶ci z tego co Metoda Feldenkraisa ma do zaproponowania.

Warsztat jest także dla rehabilitantów, instruktorów fitnessu, jogi, osób pracuj±cych z innymi poprzez ciało czyli tych, którzy zdobyt± wiedzę, umiejętno¶ci i do¶wiadczenie chc± także wykorzystać w pracy zawodowej.

Dla chętnych wydaję za¶wiadczenia o udziale w warsztacie.

Nie jest konieczne wcze¶niejsze do¶wiadczenie w pracy z Metod± Feldenkraisa. Warsztat jest zarówno dla tych, którzy zetkn± się z Metod± po raz pierwszy jak i tych, którzy już z ni± mieli wcze¶niej kontakt.

Więcej na stronie www.metoda-feldenkraisa.pl

MIEJSCE

Starzyna w Puszczy Białowieskiej, tuż przy granicy z Białorusi±, w przepięknej okolicy gdzie czas się zatrzymał. Malutka wioska, puste drogi asfaltowe lub szutrowe które wspaniale nadaj± się do wycieczek rowerowych i niezliczone ¶cieżki na piesze wypady. Sam o¶rodek posiada zewnętrzny basen (je¶li będziecie go szukać na mapie satelitarnej to wła¶nie można go łatwo w Starzynie rozpoznać po basenie w kształcie fortepianu), kort tenisowy, no i salę z dużymi oknami, na której będziemy ćwiczyć. Bardzo serdeczni gospodarze i pyszna kuchnia dopełniaj± obrazu. To zawsze wspaniały czas na ćwiczenia Feldenkraisa, i wypoczynek.

PROGRAM

przyjeżdżamy na kolację w ¶rodę (rozumiem że każdy może dotrzeć o trochę innej porze , ale zostanie nakarmiony) , zajęcia zaczynamy w czwartek po ¶niadaniu (8.30 rano) o godzinie 10.00

Kończymy w niedzielę obiadem. Będziemy ćwiczyć przed i po południu ale też zrobimy sobie jedno popołudnie wolne na dłuższy odpoczynek.

CENA

450 zł za sam warsztat

miejsce rezerwuje wpłata zaliczki 200 zł na konto 87 1140 2004 0000 3102 3404 7817

560 za pobyt z wyżywieniem w pokojach 2 – 3 osobowych z łazienkami. Wyżywienie to 3 bezmięsne posiłki dziennie. Z tej kwoty za pobyt 40 zł będzie płatne przelewem na moje konto a reszta czyli 520 gospodarzom na miejscu.

je¶li masz pytania pisz lub dzwoń

zapraszam Jacek Paszkowski 606 832 328

lub jacek@metoda-feldenkraisa.pl

Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Maja 2021
Następne
PW¦CPSN
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
LikeSoft