SEKWENCJA KSIĘŻYCOWA 23/02/2020
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


SEKWENCJA KSIĘŻYCOWA 23/02/2020

  • 23 lutego 2020

Akademia Ruchu zaprasza na 1,5-godzinne zajęcia jogi księżycowej! Księżyc jest symbolem zmienno¶ci i cykliczno¶ci w życiu człowieka, naprzemiennych okresów wzrostu i odpoczynku. W czasie pełni możemy czuć nadpobudliwo¶ć czy mieć problemy ze snem, co przekłada się na słabszej jako¶ci praktykę. W nowiu natomiast może nam doskwierać brak energii czy ospało¶ć… Wła¶nie w takich sytuacjach sprawdzi się wyciszaj±ca sekwencja księżycowa. Sekwencja księżycowa charakteryzuje się łagodn± kolejno¶ci± asan. Skupia się na pozycjach otwieraj±cych biodra oraz relaksuj±cych i wzmacniaj±cych poszczególne czę¶ci ciała. Została zmodyfikowana przez Matthewa Sweeney’a, jednego z większych autorytetów w dziedzinie Astanga Vinyasa jogi. Wykonuje się j± najczę¶ciej w pełni lub gdy jeste¶my zmęczeni, a nie chcemy rezygnować z regularnej praktyki. Wykonywanie tej sekwencji zalecane jest również podczas menstruacji. Sekwencja księżycowa przeznaczona jest dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania.

Termin: 23.02.2020
Godzina: 12:00-13:30
Koszt: 40 zł

Zapisy odbywaj± się przez nasz± Strefę Klienta: https://akademiaruchu.com.pl/strefa-klienta/

Prowadz±ca: Diana Weiss – 9 lat temu po raz pierwszy zetknęła się z jog±. Od tamtego czasu poszukiwała praktyki, która zostanie z ni± na dłużej. W 2015 roku przyszła na Ashtanga jogę do Akademii Ruchu. To w niej odnalazła drogę, któr± wiernie pod±ża z my¶l±, że jogi nie praktykujemy po to, by być lepszym w samej praktyce, lecz by stawać się lepszym w życiu. Zarówno joga, jak i wspinaczka, która jest jej pasj±, s± dla niej procesem, który dokonuje się w człowieku z każdym kolejnym dniem praktyki i każd± podjęt± drog± w skale. Ukończyła kurs Asthanga Vinyasa Yoga u Beaty Darowskiej na poziomie RYT 200. Brała również udział w warsztatach z Manju Joisa, Johna Scotta, Stu Girling.

Słowami Davida Good’a zachęca wszystkich, którzy jeszcze nie podjęli swojej praktyki: Nie musisz być rozci±gnięty, żeby praktykować jogę – wystarczy, że zechcesz otrzepać się z kurzu…. i zobaczyć, co się stanie.


Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Maja 2021
Następne
PW¦CPSN
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
LikeSoft