ASHTANGA YOGA- BEATA DAROWSKA I STU GIRLING GÓRACH IZERSKICH 23-29/08/2020
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


ASHTANGA YOGA Z BEATˇ DAROWSKˇ W GÓRACH IZERSKICH 23-29/08/2020

Wakacje z jog± w Górach Izerskich/¦wieradów Zdrój/Biorezydencja 23-29/08/2020

SpędĽ wakacyjny tydzień w towarzystwie jogi i Beaty Darowskiej w¶ród magicznych i malowniczych Gór Izerskich!

Letni wyjazd jogowy to ¶wietna okazja do pogłębienia własnej praktyki Ashtangi jogi i spędzenia przyjemnego i aktywnego czasu w pięknych Górach Izerskich, z dala od zgiełku miasta i szybkiego tempa życia, w¶ród ¶wieżego powietrza, dzikiej natury i odprężaj±cej aury miejscowo¶ci uzdrowiskowej.

Dzięki temu wyj±tkowemu poł±czeniu, nie tylko głęboko się zrelaksujesz, ale też zregenerujesz swoje ciało i umysł na wiele miesięcy. To szansa, by pod okiem do¶wiadczonej nauczycielki Beaty Darowskiej poznać tajniki asan dynamicznej Ashtangi jogi, a w czasie wolnym cieszyć się urokami lata w górach.

Joga będzie prowadzona na poziomie dostosowanym do każdego ucznia, dlatego zapraszamy wszystkich niezależnie od poziomu zaawansowania.

Obiekt w którym mieszkamy mie¶ci się na przedmie¶ciach ¦wieradowa-Zdroju – malowniczej miejscowo¶ci uzdrowiskowej.

Sam budynek Biorezydencji to stara, bardzo klimatyczna poniemiecka posiadło¶ć, gruntownie wyremontowana z dbało¶ci± o najmniejszy detal. Posiada przestronne apartamenty z drewnianymi meblami i podłogami, bez zakłócaj±cych spokój telewizorów i innych mediów. Każdy z własn± łazienk± oraz większo¶ć z aneksem kuchennym. Obiekt dysponuje specjalnie do tego celu stworzon± duż± sal± do jogi o drewnianej podłodze.
Wyżywienie prowadzone jest w duchu slow food. Pyszne wegetariańskie i wegańskie potrawy, skomponowane ze starannie wyselekcjonowanych, nieprzetworzonych, ekologicznych oraz regionalnych produktów, uciesz± każdego fana prozdrowotnej kuchni.

https://biorezydencja.pl
https://pl-pl.facebook.com/BioRezydencja

¦wieradów-Zdrój i położone nieopodal Góry Izerskie to ciekawa okolica wypoczynkowa, idealna na wakacje w górach. W¶ród miejscowych atrakcji na pewno należy wymienić:

Dom Zdrojowy i położony przy nim Park Zdrojowy – te dwa duże zabytkowe budynki z 1899 roku, pełni±ce
teraz funkcję hotelu i spa to przepiękny obiekt architektoniczny, posiadaj±cy najdłuższ± na Dolnym ¦l±sku modrzewiow± Halę Spacerow±, ł±cz±c± oba budynki. Tam też jest Pijalnia Wód, w której można napić się wody zdrojowej z tutejszych gruntów. W piwnicach Domu Zdrojowego znajduje się Muzeum Górnictwa
Uzdrowiskowego, w których można dowiedzieć się o historii uzdrowiska i lokalnych Ľródłach wody. Spacer po Parku Zdrojowym to doskonała okazja na odprężenie, wyciszenie i odpoczynek w¶ród zieleni, ciszy i spokoju.

Kolej gondolow± – zawozi prosto na sam szczyt najwyższego w Górach Izerskich Stogu Izerskiego. Stamt±d maluje się przepiękny krajobraz, który można podziwiać bez przerwy. Będzie prawdziw± gratk± dla turystów spragnionych górskich widoków oraz fanów rowerowych zjazdów po wymagaj±cych górskich trasach.

Liczne szlaki turystyczne – obowi±zkowo dla wszystkich aktywnych fanów wycieczek pieszych i odpoczynku w¶ród natury! Bobrowe Skały, Sępia Góra, Wysoki Kamień czy Zajęcznik to tylko niektóre z punktów, które można odwiedzić przy okazji pieszych wędrówek. Każdy znajdzie co¶ dla siebie: każdy ze szlaków posiada różne długo¶ci i stopnie trudno¶ci, w których odnajd± się zarówno zwolennicy lekkich 2-godzinnych spacerów, jak i miło¶nicy dłuższych, czasami całodniowych, wymagaj±cych tras górskich.

Single Track – specjalnie zaprojektowane ¶cieżki rowerowe o ł±cznej długo¶ci 80 km i o czterech stopniach trudno¶ci, zadowol± każdego nawet najbardziej wymagaj±cego rowerzystę. Trasy położone s± w północnej czę¶ci Gór Izerskich, na zboczach szczytu Smrek i jego s±siednich grzbietów. Po drodze do¶wiadczy się cudownych widoków le¶nych oraz górskich.

ASHTANGA JOGA to opracowana w latach 40. XX wieku w Indiach dynamiczna odmiana Hatha Yogi. Istot± tej praktyki jest synchronizacja oddechu z ruchem podczas wykonywania konkretnej sekwencji pozycji – asan. To najbardziej wszechstronny trening, więc doskonały dla osób, które oczekuj± wyzwań fizycznych dla swoich mię¶ni. Efektem praktykowania Ashtanga Jogi jest oczyszczone i uzdrowione silne ciało o dobrej kondycji oraz pięknej sylwetce. Ashtanga Joga to medytacja w ruchu.

Prowadzi Beata Darowska
Beata praktykuje Ashtanga jogę od kilkunastu lat. Do¶wiadczona nauczycielka, uczennica Johna Scotta, od wielu lat asystuje mu na jego warsztatach i kursach w wielu krajach na ¶wiecie. Obecnie jest certyfikowanym przez niego nauczycielem na poziomie RYT 500. Beata uczy na co dzień Ashtangi Jogi w Akademii Ruchu we Wrocławiu. Kształci nowych nauczycieli Ashtangi Vinyasy Jogi na poziomie RYT 200. Jest stale zapraszana do prowadzenia warsztatów i kursów w Polsce i za granic±.

Daty: 23-29.08.2020

Cena promocyjna: do 31.03.2020 – 1700zł
Cena regularna: 1850zł

Zapisy przez formularz: https://akademiaruchu.com.pl/strefa-klienta/


Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Maja 2021
Następne
PW¦CPSN
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
LikeSoft