ZIMOWY WYJAZD Z ASHTANGA JOGˇ W BIOREZYDENCJI 15-22/02/2020
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


ASHTANGA JOGA Z BEATˇ DAROWSKˇ ¦WIERADÓW ZDRÓJ 15-22/02/2020

Zimowy wyjazd z Ashtanga Jog± w Biorezydencji 15-22/02/2020

Wyjazd jogowy w ¶rodku zimy to doskonała okazja, by pogłębić swoj± praktykę Ashtangi Jogi, a równocze¶nie możliwo¶ć zasmakowania zimowego szaleństwa w malowniczej okolicy Gór Izerskich.
To szansa, by pod okiem do¶wiadczonej nauczycielki Beaty Darowskiej poznać tajniki asan dynamicznej Ashtangi jogi, a w czasie wolnym cieszyć się urokami zimy w górach.
To idealne poł±czenie aktywno¶ci na macie i na ¶wieżym powietrzu, które pozwoli Ci naładować energię na kolejne miesi±ce roku.
Joga będzie prowadzona na poziomie dostosowanym do każdego ucznia, dlatego zapraszamy wszystkich niezależnie od poziomu zaawansowania.
Biorezydencja mie¶ci się w okolicy ¦wieradowa Zdroju – malowniczej miejscowo¶ci uzdrowiskowej, położonej w Górach Izerskich. Na ich najwyższy szczyt Stóg Izerski można wjechać kolejk± gondolow±, by stamt±d podziwiać wspaniałe widoki, lub by zjechać po ¶wietnie przygotowanej trasie na nartach czy snowboardzie. Miło¶nicy nart biegowych  znajd± natomiast w okolicy wiele możliwo¶ci do uprawiania tej dyscypliny.
Ta okolica to też idealne miejsce na spacery czy dłuższe piesze wędrówki.
Dotarcie z obiektu do centrum ¦wieradowa zajmuje tylko 5 minut samochodem i około 20 minut pieszo.

Sam budynek Biorezydencji to stara, bardzo klimatyczna poniemiecka posiadło¶ć, wyremontowana gruntownie z dbało¶ci± o najmniejszy detal.
Posiada przestronne apartamenty z drewnianymi meblami i podłogami, bez zakłócaj±cych spokój telewizorów i innych mediów. Każdy z własn± łazienk± oraz większo¶ć z aneksem kuchennym.
Obiekt dysponuje specjalnie do tego celu stworzon± duż± sal± do jogi o drewnianej podłodze.
Wyżywienie prowadzone jest w duchu slow food.
Pyszne wegetariańskie i wegańskie potrawy, skomponowane ze starannie wyselekcjonowanych, nieprzetworzonych, ekologicznych oraz regionalnych produktów, uciesz± każdego fana prozdrowotnej kuchni.

Przykładowy program:
15.02.2020 przyjazd,
17:00 – spotkanie organizacyjne,
19:00 – kolacja,
20:00 –medytacja.

16 – 21.02.2020
7:00 – praktyka poranna,
9:00 – ¶niadanie,
14..00-obiad,
17.00- zajęcia warsztatowe,
18:00 – obiadokolacja,
20:00 – medytacja.
* przez cały czas pobytu dostępne s± napoje: herbaty, napoje na zimno

22.02.2020 – wyjazd,
7:00 –praktyka poranna,
9:00 – ¶niadanie.

ASHTANGA JOGA to opracowana w latach 40. XX wieku w Indiach dynamiczna odmiana Hatha Yogi. Istot± tej praktyki jest synchronizacja oddechu z ruchem podczas wykonywania konkretnej sekwencji pozycji – asan. To najbardziej wszechstronny trening, więc doskonały dla osób, które oczekuj± wyzwań fizycznych dla swoich mię¶ni. Efektem praktykowania Ashtanga Jogi jest oczyszczone i uzdrowione silne ciało o dobrej kondycji oraz pięknej sylwetce. Ashtanga Joga to medytacja w ruchu.

Prowadzi: Beata Darowska – Beata praktykuje Ashtanga jogę od kilkunastu lat. Do¶wiadczona nauczycielka, uczennica Johna Scotta, od wielu lat asystuje mu na jego warsztatach i kursach w wielu krajach na ¶wiecie. Obecnie jest certyfikowanym przez niego nauczycielem na poziomie RYT 500. 
Beata uczy na co dzień Ashtangi Jogi w Akademii Ruchu we Wrocławiu.Kształci nowych nauczycieli Ashtangi Vinyasy Jogi na poziomie RYT 200. Jest stale zapraszana do prowadzenia warsztatów i kursów w Polsce i za granic±.

Cena: 1950 zł

Zaliczka 500 zł rezerwuje miejsce na li¶cie. Pozostał± czę¶ć kwoty należy wpłacić do 15 stycznia 2020.

Zapisy przez formularz: https://akademiaruchu.com.pl/strefa-klienta/


Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Maja 2021
Następne
PW¦CPSN
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
LikeSoft